Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Da Się Zrobić Na Jednym Kompie , Sieci 2 Serwery Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chciałem się zapytać czy da się zrobić na 1 komputerze 2 wirtualne maszyny i żeby każda z nich mogła być na jednej sieci hamachi, czyli jeżeli ktoś jest na mojej sieci, może grać na tym i na tym serwerze.

Rozumiem ,że trzeba wypakować znowu 2 pliki serwerowe i od nowa zrobić, ale jest pytanie:

1. czy da się żeby 2 serwery chodziły naraz ( DOBRY KOMP )

1. żeby 2 serwery stały na jednej sieci

Opublikowano

Yyy w maszynie robisz new i wybierasz folder do tych 2 plików... Możesz je potem otworzyć naraz ale dalej to nie wiem..

Opublikowano

Mateusz112 , ja o tym wiem, wiem ,że da się nawet w navicacie zrobić tak... ale czy np nie przeszkadza to że jest to samo ip??

Opublikowano

nie zrobisz na tym samym IP. Ewentualnie spróbuj zmienić porty na drugim serwerze, choć szczerze wątpię.

Nawet jeżeli uda Ci się niemożliwe, skonfigurujesz serwer na to samo IP. To na jaki serwer ma się połączyć osoba wpisując IP dwóch serwerów ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...