Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę połączyć się o FTP - serwer dedykowany.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem ;v


 


Nie mogę zalogować się do FTP


[serwer Dedykowany]


 


Gdy się loguję nie loguje mnie


Tylko piszę że brak odpowiedzi albo wyskakuje błąd!


Opublikowano

A zainstalowałeś FTP na dedyku? Domyślnie jest chyba zainstalowane tylko SFTP.

FTP Zainstalowane na dedyku, łączę się przez SFTP i klucz dostępu//

Opublikowano

Do dedyka łączymy się po przez SFTP nie FTP. Dlatego się nie łączy...

 

ninja12412 skąd ty się urwałeś ? Jakiego portu 23 ? Jak się nie znasz to nie odpowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

regular-banner-63404-4.png

Opublikowano

Nazwa użytkownika: root

Hasło: <hasło do roota>

Adres IP: <ip twojego dedyka>

Port: 22

 

Co w tym trudnego? To zawsze powinno działać.

 

A Nie czasem tak:

 

Nazwa hosta:

Nazwa użytkownika:

Hasło

Plik klucza prywatnego: <Nie wiem o jaki klucz chodzi ;l>

Port 22

Opublikowano

@tebin - Co ty masz z tym kluczem?

 

Klucz prywatny generowany jest na samym początku procesu certyfikacji. Docelowo przechowywany będzie po stronie serwera zabezpieczonego Certyfikatem SSL.

Zawartość klucza nigdy nie może zostać ujawniona poza obrębem serwera - para kluczy (prywatny i publiczny) pozwala bowiem na rozszyfrowanie całej komunikacji. Klucz jest też niezbędny do utworzenia szyfrowanego połączenia.

Klucz prywatny jest niczym innym, jak narzędziem autoryzacji. Nic tu nie powinno być zmieniane, ruszane itd. Do zalogowania się na serwer wystarczy ci jego IP, hasło do użytkownika root oraz port SSH. Jakim programem chcesz się połączyć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...