Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Święta Trócja - Usługi graficzno-budowlane!


Gość Kirakun89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pragnę zauważyć, że to co jest napisane na górze to nie są nasze jedyne umiejętności budowania czy grafiki, potrafimy o wiele wiele więcej lecz rozpisując się jedyne byśmy was zniechęcili czytaniem etc! Więcej informacji odnośnie budowy na pw na forum, odnośnie grafiki do Ziolka! 

 

Zapraszamy do współpracy!

Opublikowano

Ostatni screen z projektów jest Mojego wykonania, więc ukradliście Moją własność. Co do drugiego screena wydaje Mi się znajomy jakby budował to ktoś z grupy XANT.
O to dowód ( ostatni screen ) : http://imgur.com/vePVWGs|
btw. gracz o nicku PasQud ukradł całą mapę i podaję to za Swoją własność, jeśli będzie trzeba są osoby które potwierdzą autentyczność Moich słów.

Opublikowano

Pietrz0 jest z grupy xant i jest w naszym ''pobocznym teamie''.  Jeżeli chodzi o ten 2 screen zaraz się z pewną osobą skonsultuję i porozmawiam o twoim 'dziele'

Opublikowano

A ostatni screen? Czemu daliście to jako Swoje? Jest to Moja budowla...
Proszę o usuniecie tego screena jakoż struktura nie jest Waszego autorstwa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...