Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA - w jaki sposób handlarze coins są w stanie generować tak wielkie ilości monet?


norbo11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dawna zastanawiam się w jaki sposób handlarze coins są w stanie generować tak wielkie ilości monet. Domyślam się, że pewnie używają jakiś autobuyerów, ale przeciętny autobuyer także nie jest w stanie wygenerować takich ilości monet i dlaczego EA widząc konta które 'wyhandlowały' 200 milionów coins nie są przez nich banowane. Czy jest mi w stanie to ktoś wytłumaczyć?

Opublikowano

Liczysz na to, ze teraz ktos napisze jak zarabia 200 milionow w 4 miesiace? Glitche + autobuyery + trainery + przerzucanie monet miedzy kontami + skupowanie monet i ma sume jaka ma. Jak to robi dokladnie to nigdy sie pewnie nie dowiesz. ;)

 

A dlaczego EA nic z tym nie robi?

 

1 - Maja to w 4 literach. Gra sie dobrze sprzedaje, hajs sie im zgadza, konukrencja praktycznie nie istnieje. Wiec nie musza nic robic :)

2 - Sami na tym zarabiaja. :>

3 - Nie maja dowodow.

 

W sumie to troche gadam glupoty, ale fakt jest taki, ze nigdy nie dowiesz sie jak zarabiaja najlepsi.

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Liczysz na to, ze teraz ktos napisze jak zarabia 200 milionow w 4 miesiace? Glitche + autobuyery + trainery + przerzucanie monet miedzy kontami + skupowanie monet i ma sume jaka ma. Jak to robi dokladnie to nigdy sie pewnie nie dowiesz. ;)

 

A dlaczego EA nic z tym nie robi?

 

1 - Maja to w 4 literach. Gra sie dobrze sprzedaje, hajs sie im zgadza, konukrencja praktycznie nie istnieje. Wiec nie musza nic robic :)

2 - Sami na tym zarabiaja. :>

3 - Nie maja dowodow.

 

W sumie to troche gadam glupoty, ale fakt jest taki, ze nigdy nie dowiesz sie jak zarabiaja najlepsi.

maja to w 4 literach bo ludzie ktorzy w to graja kupuja te coinsy wiec nie moga ich banowac bo inaczej w nastepnym roku nie kupili by fify xD

ban na statusy since 09.2015 :(

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...