Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Samoistne wyłączanie się serwera - co oznaczają te błędy/logi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, ostatnio serwer sam mi się wylącza wywalając taki błąd

# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
#  SIGSEGV (0xb) at pc=0x00007f483f19ac29, pid=18005, tid=139949007402752
#
# JRE version: OpenJDK Runtime Environment (7.0_75-b13) (build 1.7.0_75-b13)
# Java VM: OpenJDK 64-Bit Server VM (24.75-b04 mixed mode linux-amd64 compressed oops)
# Derivative: IcedTea 2.5.4
# Distribution: Ubuntu 12.04 LTS, package 7u75-2.5.4-1~precise1
# Problematic frame:
# C  [sqlite-3.7.2-libsqlitejdbc.so+0x38c29]  sqlite3_reset+0x13
#
# Failed to write core dump. Core dumps have been disabled. To enable core dumping, try "ulimit -c unlimited" before starting Java again
#
# An error report file with more information is saved as:
# /home/nozofiles/s19678/server_files/hs_err_pid18005.log
#
# If you would like to submit a bug report, please include
# instructions on how to reproduce the bug and visit:
#   http://icedtea.classpath.org/bugzilla
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
ash: line 4: 18005 Aborted                 java -Xincgc -Xmx16384M -XX:PermSize=1024M -XX:MaxPermSize=2048M -jar server.jar nogui

Dodam że plugin ProtocolLib czasami sypie.

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Opublikowano

Błąd w natywnej bibliotece SQLite.

Jak masz jakieś pluginy które zapisują dane w SQLite (czyli pliki *.db) to zmień konfigurację żeby używały MySQL.

 

PS. OpenJDK, bosze. I to w dodatku 7. Aż się prosi o zmianę na normalną JVM od Oracle.

Opublikowano

@ref

To są crashe ktoś zarzuci załatamym spigotem? (otka nie dziala tzn dalej crashuja)

Veni, vidi, vici

I came, I saw, I conqered

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...