Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy za usuwanie tekstur można dostać bana?


SASADAS1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy za usuwanie tekstur mozna dostac bana ?

 

i czy jezeli przed updatem wszystkie pliki będą na swoim miejscu to czy wtedy nie ma szans na bana ?

sprawddzaja to jakos czy tylko przy updatach ?

Opublikowano

Tak, za wprowadzanie zmian w plikach gry można wyłapać bana.

Nie wiem jak to sprawdzają, ale kiedyś (chyba to jeszcze było za czasów G1, albo początki Nexona) coś tam próbowałem zmieniać, to gra się wgl nie chciała włączyć.

982831457370434390167.jpeg

Opublikowano

Tak, za wprowadzanie zmian w plikach gry można wyłapać bana.

Nie wiem jak to sprawdzają, ale kiedyś (chyba to jeszcze było za czasów G1, albo początki Nexona) coś tam próbowałem zmieniać, to gra się wgl nie chciała włączyć.

Suma kontrolna crc to sprawdza. Na niektorych privach nie ma tego zabezpieczenia przez co idzie edytowac tekstury map itp.

Oczywiscie jest za to ban, ale bez bypassa na globalu (chyba) tego nie zrobisz.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Suma kontrolna crc to sprawdza. Na niektorych privach nie ma tego zabezpieczenia przez co idzie edytowac tekstury map itp.

Oczywiscie jest za to ban, ale bez bypassa na globalu (chyba) tego nie zrobisz.

Nie wszystkie pliki objęte są tym zabezpieczeniem (choć zdecydowana większość). :v

Opublikowano

Nie wszystkie pliki objęte są tym zabezpieczeniem (choć zdecydowana większość). :v

To wyjasnia czemu moge uzywac opk na zombii na marienwar xD

Glownie plik items.bin jest zabezpieczony. Reszta raczej nie w takim razie

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

To wyjasnia czemu moge uzywac opk na zombii na marienwar xD

Glownie plik items.bin jest zabezpieczony. Reszta raczej nie w takim razie

W kliencie Nexona zabezpieczeniem objęte są wszystkie binki, xmlki i pliki graficzne (choć w tym przypadku nie mam 100% pewności).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...