Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podliczanie wartości. Nie usuwanie się danych po restarcie programu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zrobić, aby dane z tego programu po naciśnięciu przycisku "Wyślij zlecenie" były zapisywane na zewnętrznym serwerze jako osobne pliki, np. *.txt i żeby dane, które pojawią się w listboxie nie znikały po ponownym uruchomieniu programu.

 

FeiJnVh.png

Opublikowano

Nie podawaj danych do autoryzacji do serwera FTP w publicznie dostępnym programie, zamiast tego skorzystaj z rozwiązania przyjmującego dane po stronie serwera.

Opublikowano

Wysyłanie zrobiłem, tylko że to wysyła plik, który jest już wcześniej stworzony. Ja chcę zrobić, aby program wysyłał plik z danymi, które zostały podane przy uzupełnianiu danych w programie, czyli to, co pojawia się w listboxie.

Opublikowano

Okej.. więc przed wysłaniem pliku zrób jego stworzenie. Format pliku zależy do czego będzie przeznaczony owy plik. A kod zależy od formatu. Tak więc zaplanuj dokładnie program i podaj szczegóły.

Opublikowano

Nie podawaj danych do autoryzacji do serwera FTP w publicznie dostępnym programie, zamiast tego skorzystaj z rozwiązania przyjmującego dane po stronie serwera.

Przydałby się jakiś dobry poradnik na tym forum, jak napisać taką aplikację, która łączy się z serwerem bazy danych itp, w taki sposób, aby w kodzie klienta nie było wrażliwych danych.

Opublikowano

Okej.. więc przed wysłaniem pliku zrób jego stworzenie. Format pliku zależy do czego będzie przeznaczony owy plik. A kod zależy od formatu. Tak więc zaplanuj dokładnie program i podaj szczegóły.

Wypełniam dane, które są wymagane (screen w pierwszym poście), chcę aby zapisały się one do listboxu (to jest zrobione) i do pliku tekstowego, który po stworzeniu zostanie od razu (o ile się tak da) wysłany na serwer.

Opublikowano

Działa to na podobnej zasadzie co przenoszenie danych z textboxa do listboxa.

 

Dim objWriter As New System.IO.StreamWriter("c:\plik.txt", False)

objWriter.WriteLine(Textbox1.Text & vb.newline & Textbox2.Text & vb.newline & Textbox3.Text & vb.newline & Textbox4.Text & vb.newline)

objWriter.Close()

 

Na końcu zostaje wysłać i usunąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...