Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące wyboru trybu - na którym chcielibyście zagrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie.

 

Mam do was bardzo ważne pytanie.

Postanowiliśmy wraz z ekipa stworzyć serwer NA MODACH.

(Administracja 17+)

I mamy do was pytanie, mianowicie na którym z poniższych trybów chcielibyście zagrać:

 

-Survival Games (system LVL, Dywizje, Ulepszacze, Misje <Custom NPC>, System osiągnięć, drzewko rozwoju, potwory które po zabiciu dają nam specjalne bonus na czas, umiejętności, nowe bronie, zbroje, miksturki, efekty, system ulepszeń ekwipunku oraz postaci, nowe potwory, bosssy system 2-ręcznej walki, fontanny lecznicze, sojusze, walki 5 vs 5, poziomy umiejętności władania dana bronią i wiele więcej)

 

-Gildie (system LVL, rozwinięte walki gildyjne, wiele opcji rozwoju gildii, nowe bronie, zbroje, umiejętności, nowe rudy, potwory, bossy, nowe wymiary, system 2-ręcznej walki, poziomy umiejętności władania dana bronią, nowe efekty, miksturki, potężne dungeony, ulepszacze, rozbudowane fabularnie misje, drzewko rozwoju, system ochrony gildii,  dodatkowe efekty gildyjne, nowe wierzchowce, system ulepszeń wierzchowców, system ulepszeń ekwipunku oraz postaci, twardość metali [zależne od ilości przepalania danego surowca], i wiele więcej)

 

Oczywiście do każdego trybu dodajemy texture pack HD, Launcher, shadery, autorskie pluginy, nowe animacje, efekty specjalne, system płci.

 

Bardzo proszę o wasza wypowiedz jeśli chlelibyście zobaczyć inny tryb z stworzony oraz zmodowany przez nas śmiało pisz możne wybierzemy własnie twój. :)

 

Pozdrawiam

ASGames.pl

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Polecam ci zrobić jakby strone z ankietą i gracze co grają niech wybiorą serwer jaki chcą 

 

lub jak ja wykupić bungee corda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...