Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TRUCK][ZAPOWIEDŹ] Polski Truck Serwer


Kystan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1974479.jpeg
 
Historia
 
Istniejemy na scenie SA:MP od 2009r. Nasz serwer jest kojarzony głównie z nazwy, która przez 6 lat brzmiała ciągle tak samo Polski Truckerski Serwer (PTS). Pragniemy przypomnieć, iż nasz serwer kilka lat później został przeniesiony na inną domenę, ale był to ciągle ten sam serwer i z tą samą Administracją. Posiadamy bogate doświadczenie, mieliśmy i w dalszym ciągu mamy wspaniałych użytkowników/graczy, a niektórzy z nich są u nas od początku istnienia serwera. W roku 2015 (po 6 latach istnienia) serwer został wyłączony z powodu braku programisty, ale również kilku innych czynników, które przyczyniły się do jego upadku. Podsumowując, gdybym chciał przedstawić całą, bogatą historię serwera zabrakłoby mi całego dnia. Najważniejsze jest to, że chcemy jej bieg kontynuować i wrócić do rozgrywki na dobrym poziomie, z wspaniałymi graczami i klimatem, którzy Wy sami stworzyliście.
 
Jakiś czas temu postawiliśmy sobie za cel reaktywację - niegdyś najlepszego serwer truck w Polsce. Na chwilę obecną dokańczamy mapę, która była użytkowana na serwerze jako ostatnia. Została ona poprawiona z wcześniejszych błędów, zoptymalizowana i co ważne - wdarł się w skrypt lekki powiew świeżości, którego gracze wyczują już na samym starcie. Jesteśmy mocno zmotywowani do działań, potrzebujemy dotrzeć do większego grona odbiorców, abyśmy wspólnie mogli przywrócić tak wspaniały serwer, o jakim przyszło pisać mi w historii. Niestety, nie posiadamy bogatych umiejętności w grafice, ale mamy nadzieję, że nie będzie to wyznacznik przy Waszej samodzielnej opinii - czytając tą reklamę.
 
 
Systemy, nowości
 
Jeszcze zanim zacznę, niemal wszystkie systemy są u nas dynamiczne. Administrator jest w stanie wykonać bardzo dużo czynności na serwerze, które kiedyś wymagały ingerencji w skrypt.
 
Nowoczesny system transportu, którego nie spotkasz na żadnym innym serwerze;
Zaawansowany system zmęczenia kierowcy, głodu;
Bogate w skrypt i fajnie działające na serwerze firmy oraz frakcje;
Konta Premium z korzyściami;
Zaawansowany system posiadłości oraz pojazdów;
System przedmiotów - handel, oferty wymiany nimi;
 
 
Nie chciałbym wymieniać wszystkich, bo tak na prawdę wiele podobnych systemów można spotkać na każdym serwerze o takiej tematyce. Natomiast chciałbym nadmienić, że posiadamy jeszcze parę ciekawych dla graczy rozwiązań, o których bliżej będziecie informowani na forum. Gorąco zapraszamy, tym bardziej, że przygotowane wcześniej przez Administrację forum zostało udostępnione dnia wczorajszego. Zachęcam również do przeczytania pierwszego tematu na stronie głównej, znajdziecie tam wiele istotnych informacji nt. serwera i tego co czeka Was w nadchodzących dniach. Przed Wami nabór do Administracji, który będzie otwarty już niebawem.
 
Wszystkim użytkownikom oferujemy przejrzyste, dobrze wykonane forum. Postaramy się również na bieżąco odpowiadać na Wasze pytania. Gorąco zachęcamy! Przyczyń się do bogatej historii serwera, która postanowiła być kontynuowana. Zaproś swoich znajomych i wyczekujcie startu serwera, który na prawdę zbliża się do nas wielkimi krokami! A na chwilę obecną zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu forum i wyczekiwania na informacje od Administracji.

Polskitruck.pl

 



Już teraz trwa rekrutacja na liderów wszystkich firm oraz frakcji!

 

Opublikowano

Wpadnę na serwer, ciekawie się zapowiada...

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
Brak aktywności/Strona nie działa/Brak podglądu stanu serwera


Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...