Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taki tryb gry może przyjąć się na scenie serwerów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                 :=[ WITAM ]=:

                                            Chcialem się zapytać czy będą gracze na takim serwerze

                                           ==============================================

                                                                      [---------[OPIS]---------]

                                                Ten serwer byłby podobny do Survival+RPG  

                                                          Dobra zaczniemy od nowości:

                                               Np: Jakiś gracz ma miecz podobne w stylu

                                                 CS:GO Przyklad: Miecz i podnim pisze:

                                                Cyrex ale nie takie coś xD tylko moje wy-

                                                myślone np: Polarny takie coś podobne

                                                 jak cs;go :x i ta broń moze służyć do

                                                 klepy również można ją zamienić za

                                                Coinsy które się zbiera i można póżniej

                                                kupić skrzynie Np: Skrzynia Envlyad

                                               i z niej można by było lepszą broń 

                                                wylosować i jak wylosujesz i

                                                zamienisz za Coinsy to więcej ich

                                             dostaniesz niż skrzynia ale jak slabszy to

                                             nie "_" również by były areny pvp 1vs1 2vs2

                                           3vs3 i tak do pięciu ^ Bossy by były do kupienia

                                          na spawnie i z bossa może wylecieć fajny itemek

                                       =========================================

                                      Wypalił by taki serwer? Czekam na odpowiedzi :)

Opublikowano

Serwerów takiego typu jest masa, nie wymyśliłeś niczego nowego, a sam tryb w nazwie tematu będzie odrzucał potencjalnych graczy. Myślę że na więcej niż parę osób nie masz co liczyć, a serwer będzie świecić pustkami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To zależy jaka miałbyś reklame serwera. Ja sam bym nie zagrał na takim serwerze i pewnie większość potencjalnych graczy.

Opublikowano

Raz, zależy bo takich serwerów jest od groma, dwa od reklamy, trzy od dobranej administracji serwera, która pomoże a nie zaszkodzi :P

Opublikowano

Bardzo chaotycznie to napisałeś. Polecam posiedzieć 15 minutek nad tekstem i zrobić sobie plan działania. A to czy gracze będą na takim serwerze to zależy tylko od ciebie i twojej administracji. 

+ Wiadomo, nie obejdzie się bez reklamy.

Opublikowano

W sumie to nic ciekawego... jedynie to ta zabawa z skrzynkami a poza tym to brak jakiej kolwiek rzeczy która utrzyma graczy na dłużej. Myśl dalej ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...