Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DL za darmo item-shopu pod serwery Minecraft - IShopNoRcon


ShroN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczeże mowiąc taki sobie, może użyj bootstrapa to będzie lepiej­. Chodzi głównie o wygląd, bo ja coś w tym stylu potrafię zrobić w 15 minut

Opublikowano

@UP ten wieśniaki skrypt jest skryptem miesiąca...

Plugin, chętnie napisałbym ale:

1. Moje życie chwilowo nie kręci się przy javie

2. Mój komputer nie działa. Więc nie mam jak pracować

 

Hehe, wiedziałem że tak będzie, tylko ktoś zobaczy że wymaga autorskiego skryptu to zaraz gówno. 

Pozdro... 

Opublikowano

I tak wolę rcon ('o') hihih
Co do tego tak jak ktoś wspomniał lepszy by był plugin a nie skript, ale jak to woli  ;{

Co do samego kodu:

1) Łączenie za pomocą PDO by było lepsze :3

2) Spróbuj to zrobić w bootstrapie, poprostu lepszy wygląd.

3) Ustawienia strony typu nazwa lepiej by było zrobić w bazie i dodać opcje zmiany do panelu admina(wygoda) :D

Reszta wygląda ok

 

 

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie tylko szkoda, że skrypt potrzebny, by sklep działał :/ Jakbyś zamienił to w plugin było by o wiele wiele lepiej.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Z*******y ale grafika do dupki :/

 

2393114557222021472738.jpeg

 

Łapaj lajka 

Ps.

Ale nie fapaj :D :D

Wiesz, że taka porządna grafika kosztuje nawet dużą cenę. Zawsze możesz komuś dać (webmaster i grafik) by ci edytowali stronę w układzie jej jak i graficznie.

 

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@krulaks, wiem, niedługo zacznie, ale pracuję już nad nową i lepszą wersją :)

jakbyś potrzebował pomocy przy kodzie to śmiało pisz PW :D chętnie dorzucę swoje kilka linijek kodu :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...