Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA:MP Problem z rozdzielczością - po zmianie wartości ekran robi się czarny


kompressor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

Zainstalowałem MTA i mam problem ze zmianą rozdzielczości. Po wybraniu jakiejkolwiek wartości mam czarny ekran i muszę wyłączyć MTA poprzez menedżera zadań. Dodatkowo zmienia mi się automatycznie rozdzielczość monitora. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? 

Rozdzielczość mojego monitora: 3840x2160

Lenovo Y50-70

CPU: Intel® Core i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz

GPU: GeForce GTX 960M 4GB

RAM: 16GB

OS: Windows 10 Pro

Opublikowano

Ok, znalazłem rozwiązanie. Aby wszystko działało jak należy trzeba zmienić ustawienia ekranu na tryb okienkowy. Następnie wchodzimy w folder MTA i szukamy pliku coreconfig.xml (dysk/MTA San Andreas 1.5/MTA/coreconfig.xml). Otwieramy ten plik za pomocą notatnika lub WordPada po czym wciskamy Ctrl+F i szukamy "800x600". Zmieniamy tę wartość na jaką chcemy (max 1600x900), zapisujemy plik i uruchamiamy MTA, odznaczamy tryb okienkowy. Gra uruchomi się ponownie i wszystko powinno działać.

Lenovo Y50-70

CPU: Intel® Core i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz

GPU: GeForce GTX 960M 4GB

RAM: 16GB

OS: Windows 10 Pro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...