Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Przyciski na klawiaturze powoduja wylaczenie laptopa.


RaVersoN

Pytanie

Opublikowano

Witam,

 

Wlasnie zauwazylem, ze jak klikam przyciski S i D jednoczesnie wylacza mi sie komputer. Jest to bardzo uciazliwe gdyz nie daje mi to mozliwosci grania. Czy jest cos na to poradzic, aby to wylaczyc?

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozwiń głębiej swój problem? 

Laptop, stacjonarka?

Model klawiatury?

Czy zalałeś ją może? Może problemem jest jakieś spięcie?

Sprawdź, czy masz to samo na innej klawiaturze i innym komputerze?

Czy inne kombinacje klawiszy też coś takiego robią?

Czy dzieje się to cały czas, czy tylko podczas grania w gry?

Czy komputer po prostu gaśnie, czy wyłącza się normalnie?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

1. 

 

1Rozwiń głębiej swój problem? 

2Laptop, stacjonarka?

3Model klawiatury?

4Czy zalałeś ją może? Może problemem jest jakieś spięcie?

5Sprawdź, czy masz to samo na innej klawiaturze i innym komputerze?

6Czy inne kombinacje klawiszy też coś takiego robią?

7Czy dzieje się to cały czas, czy tylko podczas grania w gry?

8Czy komputer po prostu gaśnie, czy wyłącza się normalnie?

 

1. Chodzi o to, ze jak klikne 2 przyciski (S i D jednoczesnie) to wylacza mi sie komputer.

2. Laptop

3. Wbudowana w laptopie

4. Tutaj jeszcze nie mam pewnosci, mozliwe, jeszcze zobacze

5. Zaraz sprawdze

6. Nie, tylko te dwa.

7. Nawet jak haslo wpisuje to mi moze wylaczyc.

8. Komputer po prostu gasnie, mam tez tak, ze jezeli niepodlacze go do ladowarki to go nie odpali.

 

http://www.techrepublic.com/blog/windows-and-office/shut-down-windows-8-from-the-keyboard/

 

Poczytalem tez tutaj, mozliwe, ze pobralem jakis syf i chyba przez to mi sie odpala.

Opublikowano

Z matrycą klawiatury problem, najlepiej wyciąg i odepnij całkiem taśmę. Nie problem poszukać i wymienić będzie na nowa. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Problem rozwiazany. Problemem jest wbudowana klawiatura w laptopie. Jak kolega wyżej mówił, pewnie jest jakieś zwarcie. Podłączyłem inną klawiaturę i jest wszystko w porządku.

Opublikowano

Hmm, na zewnętrznej działa jak mówisz. 

 

Próbowałeś lekko naciskać przyciski ? Do wyczuwalnego skoku, jeśli działają a wyłącza przy silniejszym nacisku  masz uszkodzone ekranowanie klawiatury albo ścieżki matrycy,  pewnie naciśnięcie za mocne powoduje wtedy zwarcie.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Hmm, na zewnętrznej działa jak mówisz. 

 

Próbowałeś lekko naciskać przyciski ? Do wyczuwalnego skoku, jeśli działają a wyłącza przy silniejszym nacisku  masz uszkodzone ekranowanie klawiatury albo ścieżki matrycy,  pewnie naciśnięcie za mocne powoduje wtedy zwarcie.  

 

Wybacz, ze na nastepny dzien odpisuje

 

Na klawiaturze pisze bardzo szybko i tak, wlasnie aby uzywac przyciskow wciskam je lekko i z odstepem czasu. Ten problem przeniosl sie juz na lewa strone klawiatury Qwe do zxc. Wiec na pewno jest to jakis problem ze zwarciem.

Opublikowano

To się rusz dalej i rób skany, zgodnie z zasadą forum nie rozwiążemy problemu bo go nie zgłaszasz przecież i nie zamieszczasz skanów komputera

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...