Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Bazgroły Jak Kurwa Pazurem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

33p95j9.jpg

otj093.jpg

TAAAK ! EGORAPTOR

 

2yn4hi0.jpg

 

 

292a736.jpg

 

 

PS. Jak któremuś chłopysiowi zachce się kopiować ,to ostrzegam że bazgróły są pod prawami autorskimi (NG się nimi zaopiekował)

lolheadz.png
Opublikowano

@up

 

Kumpel miał kartkę , a ja nie mam :]

 

@2x up

 

Najzwyklejszy tablet , kupiony w jakimś markecie (saturn , media markt etc.) (nie raklamuję :O) ... i jakieś tam umiejętnośći. Ćwiczyło się.

Nie lubię pozatym ludzi którzy uważają się za bogów , bo nawalą efektów i pędzli w photoshopie (sygnaturki)

 

Wniosek - Propagujmy rysowanie !

lolheadz.png
Opublikowano

Dobrze , ze masz tablet to podstawa . Moj sie rozwalil a mialem taki bardziej profesjonalny ( dalem za niego 250zl xD) no ale coz ;p. Kiedys takze rysowalem prace sa ok . Lecz mam do ciebie rade . Zacznij sie bawic swiatlo cieniem widzialem to przy samochodzie . Teraz zacznij nakladac to na postacie. Wiem , ze masz jakis obrazek i go przerysowujesz ale to nie to samo . Sprobuj narysowac cos a swiatlo okreslic z kad pada i samemu to zrobic. A najlepiej to jeszcze samemu wymyslic postac wtedy mozesz sie uwazac za pro ;]

 

Prace ladne . ;)

 

cwicz , cwicz a bedzie z ciebie cos . zawsze mowie

 

trening czyni mistrza;)

 

 

pozdro . Byly grafik teraz juz bardziej Krytyk graficzny ;p Ptk ;p

54585309939136444418.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...