Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o zrobienie konfiguracji cheata Hide And Seek.


eden123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc napisze lub zrobi mi plugin zebym go wgral do siebie takie cos jak huzuni ale tylko zeby na trybie

Hide And Seek pokazywalo mi bloki graczy gdzie stoja i takie cos

Opublikowano

Pobierz  "Resilience" nie pokazuję gdzie są gracze, ale możesz ustawić kill aure żeby biła bloki w które gracze są przemienione.

Opublikowano

Dzieciaczku...

Wiem, że pewnie w podstawówce dużo wagarowałeś na lekcjach polskiego, ale może nauczyłbyś się składać poprawnie zdania? ;)

Jeszcze pouczyłbyś się trochę o mc :)

Plugin = Dodatek pisany pod dany silnik serwerowy, dodający do rozgrywki, rzeczy zaczerpnięte z standardowego MC.

Modyfikacja = Dodatek do klienta, dodający do gry nowe rzeczy, które są w 100% zależne od programisty.

 

Nie ma "pluginów na klienta" ;)

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Opublikowano

Dzieciaczku...

Wiem, że pewnie w podstawówce dużo wagarowałeś na lekcjach polskiego, ale może nauczyłbyś się składać poprawnie zdania? ;)

Jeszcze pouczyłbyś się trochę o mc :)

Plugin = Dodatek pisany pod dany silnik serwerowy, dodający do rozgrywki, rzeczy zaczerpnięte z standardowego MC.

Modyfikacja = Dodatek do klienta, dodający do gry nowe rzeczy, które są w 100% zależne od programisty.

 

Nie ma "pluginów na klienta" ;)

 

Ty to tak sie niemodroj. Jak chcesz posty nabijac to nie ty ja sie pytam kto ma rakie cos

 

Pisze z telefonu i bez polskich liter

Opublikowano

Ty to tak sie niemodroj. Jak chcesz posty nabijac to nie ty ja sie pytam kto ma rakie cos

Pisze z telefonu i bez polskich liter

Napisz jeszcze raz, nie da się zrozumieć co ty piszesz...

 

PS, Gdyby były takie mody, to H&S nie miało by sensu.

Za dużo dzieciaków by to wgrywało...

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...