Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego BungeeCord crashuje mi wraz z serwerem? Ataki.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam celem dzisiejszych ataków padł mój serwer bungeecord, logi;

 

21:58:04 [WARNING] [Ericor04] -> UpstreamBridge - IOException: syscall:read(...)() failed: Połączenie zerwane przez drugą stronę
21:58:04 [INFO] [Ericor04] disconnected with: §fNativeIoException : syscall:read(...)() failed: Połączenie zerwane przez drugą stronę
21:58:04 [INFO] [Ericor04] -> UpstreamBridge has disconnected
21:58:05 [INFO] [Ericor04] disconnected with: §f[Proxy] Lost connection to server.
21:58:05 [INFO] [Ericor04] <-> DownstreamBridge <-> [lobby] has disconnected
21:58:05 [INFO] [/**.**.***.**:63151] <-> InitialHandler has connected
21:58:05 [INFO] [_kubus2004] <-> ServerConnector [lobby] has connected
21:58:05 [WARNING] [botdziesiaty] <-> DownstreamBridge <-> [lobby] - IOException: syscall:read(...)() failed: Połączenie zerwane przez drugą stronę
21:58:05 [INFO] [botdziesiaty] disconnected with: §fNativeIoException : syscall:read(...)() failed: Połączenie zerwane przez drugą stronę
21:58:05 [INFO] [botdziesiaty] disconnected with: §f[Proxy] Lost connection to server.
21:58:05 [INFO] [botdziesiaty] <-> DownstreamBridge <-> [lobby] has disconnected
21:58:05 [INFO] [botdziesiaty] -> UpstreamBridge has disconnected 

I na głównym leci Broken pipe. Spotkał się ktoś już z tym czymś?

 

­

­2qwmpkz.jpg
◕‿◕

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...