Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego ten skrypt na chat nie działa? Gdzie jest w nim błąd?


yolinho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

		if argument is "zablokuj":
			if player have permissions "mlchat.zablokuj":
				set {mlchat.dziala} to 0
				broadcast "&b&lChat zostal zablokowany przez Administracje!"
				on chat:
					if message is set:
					if {mlchat.dziala} is 0:
						cancel event
						say "test"
						if player doesn't have permissions "mlchat.zablokuj1":
						message set to "chat jest zablokowany"."

Siemka, czemu ten skrypt nie dziala?

Jest 1 blad. Pisze, ze nie ma czegos takiego jak "on chat" wtf?

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

Tak wygląda to w twoim edytorze/skrypcie? Jeśli tak to zle wytabowany skrypt.

Eventu "on chat" możesz użyć tylko na początku skryptu w sensie, że jako pierwsza linijka np.

on chat:
    if player have permission "uzyj.czat":
        stop
    else:
        cancel event
        send "&cZakupic range VIP, zeby uzyskac dostep do pisania na czacie"

Nie możesz tego użyć gdzieś w środku jakiejś komendy lub innego eventu.

Opublikowano
if argument is "zablokuj":
	if player have permission "mlchat.zablokuj":
		set {mlchat.dziala} to 0
		broadcast "&b&lChat zostal zablokowany przez Administracje!"
on chat:
	if message is set:
		if {mlchat.dziala} is 0:
			cancel event
			say "test"
			if player doesn't have permissions "mlchat.zablokuj1":
				message set to "chat jest zablokowany"." 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano
		if argument is "zablokuj":
			if player have permissions "mlchat.zablokuj":
				set {mlchat.dziala} to 0
				broadcast "&b&lChat zostal zablokowany przez Administracje!"
				on chat:
					if message is set:
					if {mlchat.dziala} is 0:
						cancel event
						say "test"
						if player doesn't have permissions "mlchat.zablokuj1":
						message set to "chat jest zablokowany"."

Siemka, czemu ten skrypt nie dziala?

Jest 1 blad. Pisze, ze nie ma czegos takiego jak "on chat" wtf?

 

Mam pytanie, nie lepiej napisać komuś na pw i poprosić o toolsy z automessage + banami + chatem? 1 plugin, chcesz? Pisz pw :) za free

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...