Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Dobre konto steam CS:GO


Alternatyw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto steam 


Metoda kontaktu: PW na forum / gg 44096152


Opis rzeczy: 

Konto steam

21 poziom

700h + (stale rośnie)

200 mm win + (stale rośnie)

Ranga LEM, za kilka gier będzie supreme

Skin o wartości 12€ 

Konto ESL 40 poziom rok założenia 2003 samo konto ESL warte 20zł

Odblokowany overwatch

Dobre ELO - dobiera zawsze wyższe rangi, przykładowo na 9 osób 3 to LEM'y reszta supreme 

Odznaka za 40 poziom w cs

Odznaka Virtus.pro na steam 

Na Koncie nie odpalane żadne wspomagacze (!)

Łącznie z posiadanych gier jest ich 11

Na koncie 1,97€


Oczekiwana/oferowana cena: 80zł / 100zł PSC (do negocjacji)


Zdjęcia/inne informacje:

1. http://imgur.com/dJkauYX

2. http://imgur.com/6YbPehE



Konto w jak najbardziej bdb stanie, dużo godzin, poziom steam, konto esl z dobrą reputacją ( jeśli ktoś ma zapał i chęci można grać turniejówki esl za kasę, między innymi stąd ten skin za 12€ cyrex m4a1s MW.


Konto sprzedaję wraz z emailem do konta (1 właściciel), podczas wymiany wyłączam steamguard i mobilny token tak by bez problemu się zalogować.


Moje zasady! Zostałem parę razy oszukany więc stosuję moje sprawdzone zasady.  


Podaję login + hasło -> otrzymuję psc -> daję steam guard, wszyscy zadowoleni wystawiamy sobie rep+ i tyle. 

Nie bawię się w połówki kodów, przypuśćmy 40zł psc -> daję całe konto wraz z SG, ty zmieniasz wszystko a ja dostaję pół jak nie mniej wartości konta - a tego chcę uniknąć bo potrzebuję pilnie gotówki w PSC :) 

Na MPC forum nie jestem od wczoraj, od dawna sprzedaję coinsy na csgodouble, konta steam oraz konta w metinie i nigdy zastrzeżeń nie było.


Link do konta daję zainteresowanym na pw/gg


Zainteresowanych zapraszam do kontaktu podanego wyżej. 


Pozdrawiam!

bez gif


Opublikowano

UP UP UP

 

880h supreme 7x win niedługo global

 

23 poziom steam

 

6 stron pozytywnych komentarzy

 

UWAGA DODAJĘ OPCJE PAYPAL :) ! Zainteresowani pwpwpw

bez gif


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cs z 900 h i LEM sprzedał się za 45 zł nie zważając na skiny, o wartości około 4$.

Jak byś miał do zaoferowania jakieś specjalne rzeczy w tym CS moze za tyle samo bym kupił, ale jako nabijasz godziny nie wyłączając cs'a a ranga ta sama to nie ma o czym rozmawiać.

Opublikowano

Dzięki za opinie znawcy ale konto sprzedane za 100zł

 

Pozdrawiam :* 

 

Do zamknięcia

 

UP Jak ty za 900h lem ściągasz 45 zł to pisz to kupię bo lubię zarabiać na ludzkiej głupocie

 

/close

bez gif


Opublikowano

Dodajesz cene do konta esl? A konto esl sie za darmo robi x)

Ty jesteś na tyle głupi czy po prostu udajesz i lajków szukasz?

 

Myślisz, że konto ESL założone dzisiaj o godzinie 16:18 z 1 poziomem jest warte tyle co założone w 2003 roku z 58 poziomem? 

 

To tak jak by porównać cenę pustego steam 2k15 a 2k3 z 5 cyfrowym sidem, co myślisz, że tyle samo kosztuje? Eksperci z MPC co raz bardziej mnie zadziwiają :). Szkoda, że gówno wiecie na temat wartości konta steam, nie będę wspominał o tym jak "BARDZO ŁATWO JEST WBIĆ GLOBALA" XDD ale cieszę się mega że tacy ludzie jak wy istnieją bo konta sprzedajecie za pół darmo =) 

bez gif


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...