Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam Wszystkich Kiecolów I Keczupów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz wam wszystko wyjaśnię :

 

Siedziałem normalnie na forum ale dostałem bana w cs [ CodMod ] więc wyzywałem tego admina dostałem 1 warna potem 2 warn za spam na sb aż w końcu Junior Admin i Moderator dali mi 3 warn za grożenie , niestety nic takiego nie zrobiłem tylko chcą oni się mnie pozbyć więc dałem rozmowę założycielowi forum no i nie odpisuje mi , zrobiłem temat na forum to Junior Admin mi go usunoł i zmienił na '' Śmieszny jesteś '' no i Założyciel chyba nie wie komu ma wierzyć. Więc wkurwiłem się i założyłem ten temat.

 

Proszę o spamowanie na forum :

 

 

Kto pomoże spamić będzie dostawał po + i 5 :).

 

Kto spamił to pisać w profilu :)

Opublikowano

Teraz wam wszystko wyjaśnię :

 

Siedziałem normalnie na forum ale dostałem bana w cs [ CodMod ] więc wyzywałem tego admina dostałem 1 warna potem 2 warn za spam na sb aż w końcu Junior Admin i Moderator dali mi 3 warn za grożenie , niestety nic takiego nie zrobiłem tylko chcą oni się mnie pozbyć więc dałem rozmowę założycielowi forum no i nie odpisuje mi , zrobiłem temat na forum to Junior Admin mi go usunoł i zmienił na '' Śmieszny jesteś '' no i Założyciel chyba nie wie komu ma wierzyć. Więc wkurwiłem się i założyłem ten temat.

 

Proszę o spamowanie na forum :

cs-4u.eu

 

Kto pomoże spamić będzie dostawał po + i 5 :).

Puacz on.

 

Ban za reklamę forum.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

To nie reklama tylko proszę o spamowanie na tym forum i za to jest nagroda :)

 

Puacz on ???

 

Nie poprostu zapłaciłem za grę a tutaj banik za niewiadomo co

 

Edit :

 

Teraz będziecie wyzywać ??? Tylko spamicie i zaraz wy dostaniecie po warnie :)

 

Edit :

 

Owned nie ja :) ale za takie wyzywanie i przy tym spam jest warn

 

kaled41 to tylko dla tych co chcą

Opublikowano

To nie reklama tylko proszę o spamowanie na tym forum i za to jest nagroda :)

 

Puacz on ???

 

Nie poprostu zapłaciłem za grę a tutaj banik za niewiadomo co

 

Edit :

 

Teraz będziecie wyzywać ??? Tylko spamicie i zaraz wy dostaniecie po warnie :)

 

Ojej, dasz mi warna? ;(

Opublikowano

Ojej, dasz mi warna? ;(

Mi też? ;<

Warna/bana możesz tu dostać tylko ty i przestań płakać, bo nikt nie będzie spamował dla "+ i 5*".

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Kurwa z administracją nie wygrasz więc po co walczysz ? daj sobie siana i staraj się więcej warnów nie dostawać :D

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

Mateq nie chcę cię obrażać dlatego powiem tylko to :

 

NIE PODOBA SIĘ TO WON

 

 

Chyba nie jesteś w pełni świadomy że reklamujesz inne forum. Oo

 

Sam wiesz że z administracja usunie posty po 5 minutach, więc nie widzę sensu....

 

EDIT@ zobacz sobie na przykładzie kiecola i kecupa... Ich konta nie wytrzymały 5 min

 

Chcesz tak nisko upaść jak oni?

Opublikowano

miziolek - ja tam moge miec nawet 100% myslisz ze zalezy mi na postach ???

 

Mou - no raczej nie xD ale to nie zadne cybystrzaki i inne takie tylko naciągacze cs'a :)

 

Edit :

 

Mou co ma kiecol do tego forum xD ? , a tam jest malo adminow i mozna zaspamic cale forum

 

np ja dzisiaj w nocy akurat zaspamie cale forum :)

Opublikowano

miziolek - ja tam moge miec nawet 100% myslisz ze zalezy mi na postach ???

 

Mou - no raczej nie xD ale to nie zadne cybystrzaki i inne takie tylko naciągacze cs'a :)

 

Edit :

 

Mou co ma kiecol do tego forum xD ?

 

 

kiecol = tyglik

 

reynald = kecup

 

Zamykam, wyjaśnione ;)

Admin Cienia
Opublikowano

Ogień ogniem zwalczać? Nie poniżaj się jak oni, gdy administratorami są dzieci takie jaja wychodzą.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...