Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z serwerem na modach, wyłącza się w czasie odpalania ;/


tysiopl1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z wgraniem paczki modów Huśbox 4 na serwer minecraft


Paczka na wersję 1.7.10


 


 


Może ktoś już stawiał serwer z modami (jest to mój pierwszy) i coś nie trybi =[


 


Silnik: Mineforge - 10.13.3.1401

 

 

Konsola:

[19:42:34] [server thread/WARN] [FML]: Can't revert to frozen GameData state without freezing first.



[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: Applying holder lookups

[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: Holder lookups applied

[19:42:34] [server thread/WARN] [EnderIO]: Failed to write Transciever Channels on exit: java.util.concurrent.ExecutionException: java.lang.NullPointerException

[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state SERVER_STOPPED. Errors may have been discarded.

[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state AVAILABLE. Errors may have been discarded.



 


Opublikowano

 

Witam mam problem z wgraniem paczki modów Huśbox 4 na serwer minecraft

Paczka na wersję 1.7.10

 

 

Może ktoś już stawiał serwer z modami (jest to mój pierwszy) i coś nie trybi =[

 

Silnik: Mineforge - 10.13.3.1401
 
 
Konsola:
[19:42:34] [server thread/WARN] [FML]: Can't revert to frozen GameData state without freezing first.
[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: Applying holder lookups
[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: Holder lookups applied
[19:42:34] [server thread/WARN] [EnderIO]: Failed to write Transciever Channels on exit: java.util.concurrent.ExecutionException: java.lang.NullPointerException
[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state SERVER_STOPPED. Errors may have been discarded.
[19:42:34] [server thread/INFO] [FML]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state AVAILABLE. Errors may have been discarded.

 

http://www.hatfilms.co.uk/topic/10046-setting-up-1710-server-help/

Tutaj koles ma identyczny problem, wychodzi ze masz w plikach serwera wgrany mod ktory jest tylko dla clienta:

http://www.minecraftforge.net/forum/index.php?topic=28255.0

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano
http://www.hatfilms.co.uk/topic/10046-setting-up-1710-server-help/

Tutaj koles ma identyczny problem, wychodzi ze masz w plikach serwera wgrany mod ktory jest tylko dla clienta:

http://www.minecraftforge.net/forum/index.php?topic=28255.0
[23:05:01 INFO]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state SERVER_STOPPED. Errors may have been discarded.
[23:05:01 INFO]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state AVAILABLE. Errors may have been discarded.
Teraz mam takie cos, czy to dalej chodzi o to co wyżej ?
Opublikowano

 

[23:05:01 INFO]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state SERVER_STOPPED. Errors may have been discarded.
[23:05:01 INFO]: The state engine was in incorrect state ERRORED and forced into state AVAILABLE. Errors may have been discarded.
Teraz mam takie cos, czy to dalej chodzi o to co wyżej ?

 

problem wychodzi podczas uruchamiania?

z tego co czytalem na google (A duzo nie ma ;/) to niektore mody konfliktuja ze soba. Sproboj usunac mape zeby sie nowa wygenerowala. Moze pomoze. Jesli nie to niestety nie mam pojecia :P

 

PS. Polecam caly log wkleic na pastebin.com i dac tutaj linka, moze ktos inny bedzie wiedzial co jest nie tak.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@razor3254 Wygenerowanie mapy nic nie pomaga

 

http://pastebin.com/4fu0FEwz

 

Linijka 320:

[00:20:37 ERROR]: Caught exception from BetterTitleScreen
cpw.mods.fml.common.LoaderException: java.lang.ClassNotFoundException: Better Title Screen is a client-side only mod

Usun better title screen mod

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...