Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystko Robione Z Różnymi Plikami I Nic :/


Venomuss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ściągniete wszystko z forum tzn. tbot 919, autopwner'a, mpcforum cracka i multiclienta, zrobionego loopbakca, wszystko wlaczam i pokazuje mi się okienko "Starting game failded.Please Load the right game client!! Rozumiem, że mam włączyć odpowiednią wersję clienta. Ale mam tego multiclienta podmienionego nie czaje....:/

Ma ktoś może jakieś propozycje co jest nie tak ? Czy potrzebuje może jeszce czegoś, żeby tbot śmigał?? Jeżeli tak to proszę o linki bo wszystko obszukane i robione :/

Opublikowano

Jeżeli masz multiclienta to musuisz wyłaczyć loobpacka a jeżeli wyłaczysz loobpacka to Tbot sie nie włączy więc musisz wybrać albo Mc albo bot sciagnij własciwego sro_client.exe i powinno smigac jak nie to napisz poradzimy cos ;].

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=989<-- Client

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

×
×
  • Dodaj nową pozycję...