Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 - bardzo mała płynność rozgrywki


matrix9

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Jak zauważyłem to masz kartę graficzną od NVIDII, dlatego też spróbuje ci pomóc.

-PPM na pulpit -> Panel sterowania NVIDIA -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> Ustawienia programu -> Wybierz program do dostosowania (wyszukujesz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4). -> W funkcjach szukasz "Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek -> W ustawieniach zaznaczasz "4".

Restartujesz komputer po czym patrzysz czy problem rozwiązany. 

Opublikowano

Jak zauważyłem to masz kartę graficzną od NVIDII, dlatego też spróbuje ci pomóc.

-PPM na pulpit -> Panel sterowania NVIDIA -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> Ustawienia programu -> Wybierz program do dostosowania (wyszukujesz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4). -> W funkcjach szukasz "Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek -> W ustawieniach zaznaczasz "4".

Restartujesz komputer po czym patrzysz czy problem rozwiązany. 

Niestety nic nie pomogło. Gra dalej się zachowuje jak by miała mniej niż 10 fps ;/

1310498106-U124646.png
Budowniczy
Opublikowano

Z racji tego, że nigdy nie grałem w gry z serii NARUTO, to tutaj masz dla przykładu filmik, w którym jest ukazana poprzednia część na twojej karcie graficznej. Jak widać, trzeba będzie wymienić kartę graficzną, bo po prostu nie wyrabia na tej grze - link do filmiku https://www.youtube.com/watch?v=TKT1wd9magU

Budowniczy
Opublikowano

Zobacz na Steamie licznik fps'ów. Włączasz go w ten sposób:

Steam (lewy górny róg) -> Ustawienia -> W grze -> Licznik FPS w grze -> Lewy górny róg -> Zatwierdzasz przyciskiem "OK". 

Następnie włączasz grę i zobacz w trakcie rozgrywki ile masz FPS'ów w lewym górnym rogu. Jeżeli poniżej 30 fps'ów, to twój komputer niestety nie nadaje się do komfortowej gry.

Opublikowano

Jeśli chodzi o najnowsze naruto to producenci zablokowali grę na 30 fps na PC. Ale mimo tego przy tym sprzęcie powinna gra dobrze działać. Nie rozumiem tego

1310498106-U124646.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...