Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę kupować w sklepie Festyn Księżyca.


KqKostuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałem dziś kupić Fiorę w sklepie Festyn Księżyca ponieważ mam tam na nią-70% + skórka Nocny Kruk, ale gdy klikam "Odblokuj" następnie "Tak" wyskakuje taki błąd:

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.

No i próbuje później, już minęły cztery godziny i dalej to samo, a jutro (8 lutego) kończy się promocja. Co mam zrobić?

PS:

1.Umiesz pisać pluginy?? PISZ---> [email protected]

2.Masz pomysł ma nazwę serwera MC?? PISZ---> [email protected]

Opublikowano

@ViQney

 

Dzięki, zrobiłem to kliknąłem "Napraw" i dalej to samo :(

Hmm, reinstall lola ? Spróbuj, jak nie pomoże, to może u kolegów się zaloguj na swoje konto i tam kup skina :)

Opublikowano

Pobrałem go jakieś 2 tygodnie temu.

A reinstala nie mogę zrobić bo mam neta 200kb/s więc się wieki będzie pobierać.

 

W takim razie zostaje iść do kolegi. 

Tylko takie pytanie, Ten Festyn księżyca trwa do dziś do 23:59:59 Czy do jutra do 23:59:59? 

Pisze, że do 8 lutego, ale czy będę mógł kupić tego 8 czy już będzie koniec?

 

@Edit

 

U kolegi ten sam błąd.

:/

PS:

1.Umiesz pisać pluginy?? PISZ---> [email protected]

2.Masz pomysł ma nazwę serwera MC?? PISZ---> [email protected]

Opublikowano

Pobrałem go jakieś 2 tygodnie temu.

A reinstala nie mogę zrobić bo mam neta 200kb/s więc się wieki będzie pobierać.

 

W takim razie zostaje iść do kolegi. 

Tylko takie pytanie, Ten Festyn księżyca trwa do dziś do 23:59:59 Czy do jutra do 23:59:59? 

Pisze, że do 8 lutego, ale czy będę mógł kupić tego 8 czy już będzie koniec?

 

@Edit

 

U kolegi ten sam błąd.

:/

To u innego kolegi xD chyba że każdy ma teraz ten błąd. Co do końca tego festynu to nwm czy dzisiaj o 23:59:59 czy jutro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...