Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego serwer się wyłącza na silniku PaperSpigot po tej komendzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , postawiłem sobie dziś testowy serwer Minecraft na silniku

PaperSpigot-1.7.10-R0.1-SNAPSHOT-latest

gdy odpalam serwer komendą:

java -Xmx2048M -XX:ParallelGCThreads=4 -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar

i

 

ZNPuvvj.jpg?1

 

Po chwili sam się wyłącza  :(

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

Witajcie , postawiłem sobie dziś testowy serwer Minecraft na silniku

PaperSpigot-1.7.10-R0.1-SNAPSHOT-latest

gdy odpalam serwer komendą:

java -Xmx2048M -XX:ParallelGCThreads=4 -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar

i

 

ZNPuvvj.jpg?1

 

Po chwili sam się wyłącza  :(

Wydaje mi się że myślisz że flaga "-XX:ParallelGCThreads=4" będzie mu "kazała" używać 4 rdzeni/wątków, najlepiej to usuń spigot i paper są wielowątkowe więc nie potrzebna ci ta flaga :)

­2qwmpkz.jpg
◕‿◕

Opublikowano

 

@1361622928-U485574.pngtopcraft Dalej lipa :D

 

 

Próbowałem też:

screen java -Xmx30000M -jar spigot.jar

Odpal tym "screen -dmS serwer java -Xmx30G -jar spigot.jar"

jeśli będziesz chciał wejść w screena "screen -r serwer", jeśli będziesz chciał wyjść CTRL + ALT + D

­2qwmpkz.jpg
◕‿◕

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngtopcraft dalej sam się wyłącza  :(

 

@xAwruk webh.pl

 

To serwer na testy narazie :D

Ale ten serwer ci się włącza i po chwili zabija screena czy jak?

 

­

­2qwmpkz.jpg
◕‿◕

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngtopcraft

 

Jak widzisz na ss , odpalam i za chwile Killed.

 

Nie jestem pewny ale nie musiałem akceptować eula a pamiętam ze trzeba było akceptować.


Nie polecam tego hostingu, przeczytaj sobie o nim opinie.

 

Czytałem, współpracuje z nimi długo i nie narzekam.

 

//EDIT:

 

Testuje i craftbukkit działa normalnie tylko spigot się wyłącza :/

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

Na stronie webh.pl jest napisane

Tak, zezwalamy na stawianie dowolnych serwerów gier na naszych serwerach VPS. Nie zezwalamy jedynie na serwery gier typu minecraft.

Więc pewnie jakiś automat zabija Ci proces serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...