Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób uchronić się przed wchodzącymi na serwer botami?


lukaszluka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam mały serwerek który powstał 8 dni temu i dzisiaj oraz wczoraj miałem atak ddosów. Dzisiaj byl taki ze mnostwo botow weszlo na serwer i na spawnie stalo. Okolo 100 botow stalo na spawnie i lagi byly bardzo duze. A wczoraj zwykle poprostu wchodzily i wychodzily. Testowalem antybota filippopa i niezbyt działa. Testowałem skrypt który kickuje po 1 wejściu na serwer tez nie dziala. testowalem anti bot ultra i tez nie chce dzialac. Jakie w takim razie antyboty maja te bardzo popularne serwery?. u nich nie zdarzaja sie wogole ddosy. Co mozna zrobic aby tych ddosow nie bylo? Nie chcę tracić graczy przez te ataki botów. A też przez niektóre antyboty można stracić graczy. Np jakieś antyboty że na serwer kazda osoba co 5 sekund wejść moze tzn 1 osoba wejdzie i zanim 2 to trzeba 5 sekund odczekac przez takie cos mozna graczy stracic itp. Sa jakies naprawde dzialajace antyboty przez ktore nie strace graczy?

Opublikowano

Ją osobiście polecam zainstalować antibot-ultra. W configu pluginu trzeba włączyć "check proxy" czy jakoś tak. Do tego jakikolwiek skrypt z eventem "on connect". W sensie wywalający przy pierwszym połączeniu.

IP: mcity.com.pl | 1.16.3

https://mcity.com.pl > Strona serwera MCity

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...