-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KrafteGG
KrafteGG
Witajcie!
Ostatnio chciałem zainstalować sobie System Windows 10 z pasku na którym wyskakuje mi ikonka instalacyjna..
Po rozpoczęciu procesu oraz pobrania plików które z tej ikonki same się pobierają i gdy system się zresetuje zaczyna się cały proces 1 proces to kopiowanie plików z systemu gdy ten proces się udał zaczoł się proces 2 instalowanie sterowników i tam zaczeły się całe problemy...
Otóż Gdy zaczęły się instalować sterowniki wyskoczyła mi jakaś dziwaczna ramka z jakimś powiadomieniem ..
Niemam ss'ów tej ramki ale to był jakiś error i po zamknięciu tej ramki gdy kliknołem X zaczoł się proces przywracania systemu wcześniejszego w moim przypadku jest to windows 7 (64 bit).
Gdy po ponownej instalacji windowsa wyskoczyła mi ta sama ramka kliknołem OK i zaczoł się znowu proces przywracania systemu.
INFO Na Temat Komputera:
Grafika: GeForce GTX 770
Pamięć: 8.00GB Pamięci RAM
Procesor: intel®Core™ i5-3330 CPU @ 3.00GHz
System: Windows 7 (64bit)
Szukałem wszędzie i niemogłem znaleści skanowałem komputer i żadnych wirusów
Proszę o odp...
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.