Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Hejtstop" zgłaszamy stronę na FB


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Zgłaszajcie stronę, za szerzenie mowy nienawiści wobec Polaków, antypolonizm, brak wolności słowa.

To przez nich Pudzian ma problemy. 

 

"Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie "HEJTstop" GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci.Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja "STOPnapadom"!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard. No muszę uważać co pisze bo obrażę uczucia religijne tych panów- włamywaczy co widzicie!!!! hahahhahahh Pokażcie innym to co ja tu widzę!! Mariusz Pudzianowski Transport"

12644906_742219365879389_424340103186868

Więcej informacji na stronie
 

 

 

Deus vult

Opublikowano

Już dawno ten syf zgłosiłem. Ich zachowanie jest na poziomie ISIS, wręcz gorsze, bo mają gdzieś życie Polaków i martwią się tylko imigrantami.

 

Co z tego, że Polski kierowca może zostać poważnie ranny lub zginąć w Calais - Uchodźcy są ważniejsi od Europejczyków. Imigranci to lepszy sort.

Opublikowano

W sumie  za co on ma dostać kartę skoro te paroby zniszczyły zawartość przyczepy ? 

Za próbę nielegalnego przekroczenia granicy z tymi ludźmi na przyczepie.

Budowniczy
Opublikowano

Już dawno zgłoszone, a ich to powinni przetrzymywać razem z tymi uchodźcami w obozie. Panoszą się szukając wrażeń.

Opublikowano

To jest niewyobrażalne że "Polskie" media, mogą obrzucić gównem Polaka. 

Coraz więcej ludzi mówi jak jest. 

Deus vult

Opublikowano

najlepiej to uruchomić gross rosen, auschwitz i pakować tych zje=ów .....

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

To co on sam sobie ich zapakował w kartoniki ? 

Ci imigranci w Calais przeskakują przez autostradę i rozwalają blokady w naczepach tirów które stoją w korkach, potem się tam pakują i takie są rezultaty.

Opublikowano

Polajkowałem

Cieszę się, że się z nimi utożsamiasz. 

 

 

Internet jest bezlitosny, zostali zrównani z błotem.

Będą musieli sprzedać ten kurnik i wynieść się do niemiec, jak ich Mariusz pozwie. 

Deus vult

Opublikowano

Cieszę się, że się z nimi utożsamiasz. 

 

 

Internet jest bezlitosny, zostali zrównani z błotem.

Będą musieli sprzedać ten kurnik i wynieść się do niemiec, jak ich Mariusz pozwie. 

 

A co sie dziwic skoro to mangozjeb. Jego to powinni wysłac do Korei skoro tak lubi azjatów i ich dyktaturę i brak wolności słowa. Dodatkowo prawdopodobnie nie poszedl na pierdolone wybory ale gadac na rozne partie potrafi, ze ta jest zla a tamta gorsza.

 

Gorszy sort Polaka i tyle.

Opublikowano

A co sie dziwic skoro to mangozjeb. Jego to powinni wysłac do Korei skoro tak lubi azjatów i ich dyktaturę i brak wolności słowa. Dodatkowo prawdopodobnie nie poszedl na pierdolone wybory ale gadac na rozne partie potrafi, ze ta jest zla a tamta gorsza.

 

Gorszy sort Polaka i tyle.

Nie obrażaj mangozjebów. Najgorsi z rodu mangopojebusozjebusów są normalniejsi od hrabi. xD

Odnośnie tematu, reporcik poszedł dawno temu. :p

Opublikowano

Wystarczy, że lepiej wygląda niż feministki :D

I to i to gówno. Tylko jedno w lepszym opakowaniu.

Opublikowano

­Hrabia jak Ty pierdolisz w takich tematach, że to już chyba pod trollowanie podchodzi. Lewactwo totalne, przyjmij sobie uchodźców do domu, zobaczymy, jak będzie fajnie. Uciekający przed ISIS gwałcą kobiety na ulicach, fajnie.


­

 

I to i to gówno. Tylko jedno w lepszym opakowaniu.

Spójrz na swój avatar.

Opublikowano

­Hrabia jak Ty pierdolisz w takich tematach, że to już chyba pod trollowanie podchodzi. Lewactwo totalne, przyjmij sobie uchodźców do domu, zobaczymy, jak będzie fajnie. Uciekający przed ISIS gwałcą kobiety na ulicach, fajnie.

­

 

Spójrz na swój avatar.

I po co ta insynuacja, skoro nawet nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi? Podałeś płeć mężczyzna, a spójrz na swój avatar.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...