Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Amerykańscy żołnierze w Toruniu


Egramy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z16535858Q,W-kwietniu-do-Swidwina-przyle

Link

 

Wychodzę z psiakiem a tu Wojsko z sprzętem  wojskowym Amerykańskim

 

można sobie wsiąść do każdego pojazdu pogadać z Amerykańcami itp :)

 

hehe

 

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/polscy-i-amerykanscy-zolnierze-trenuja-na-poligonie-w-toruniu-tvn24,274132.html?playlist_id=19413

 

 

W czasie pokazu będzie można zobaczyć wielozadaniowy samochód terenowy HMMWV, zwany potocznie Humvee i ultralekkie haubice M777 kalibru 155 mm. Zaprezentowane zostaną również: wyrzutnie rakietowe, pojazdy łączności i dowodzenia, wyrzutnie przeciwpancernych pocisków kierowanych, sprzęt rozpoznawczy i broń strzelecka.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-amerykanscy-zolnierze-w-toruniu-zaprezentuja-swoj-sprzet,nId,2140984#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moim skromnym zdaniem c**j im w dupy smiecią próbują z polski zrobić dalszą ameryke co im sie nie uda i bedzie wojna zoabczycie już niedlugo, zobaczcie co sie dzieje na świecie to już coraz bliżej...


gdy wybuchnie wojna umyją ręce tak jak na drugiej wojnie 

v5z7yq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...