Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do wpspólnej gry - Reign of Kings


Yosuto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Szukam osób chętnych do wspólnej gry w Reign of Kings.

Samemu nie ma szans nic ugrać. Potrzebna jest większa grupka osób. Jest nasz jak na razie troje.

Co to za gra? Otóż jest to gra survivalowa w świecie średniowiecznym, czyli taki Medieval Minecraft... 

Tylko, że z lepszą grafiką i z lekkim 'systemem feudalnym'. Otóż na serwerze mamy króla(gracza), który przesiaduje w zamku. On ustala podatki(nawet rąbiąc drewno odbiera ci procent ze zbiorów Dsmile.png. Jak czuje się Polakiem i daje podatki rzędu 70-80%, to ludzie po prostu go zabijają i jest nowy król, a gdy jest dobry, to jedynie raz na jakiś czas występuje jakiś zamach, który zazwyczaj kończy się śmiercią atakującego. Gra jest bardzo rozbudowana, każdy może zakładać swoje zamki(czyt. budować) i robić to w ten sposób, by inni nie dostali się do ich kosztowności i do ich ciał podczas wylogowania.

Ciał?! Tak, w tej grze, gdy się ktoś wyloguje, to na miejscu gdzie to zrobił leży jego postać śpiąca i każdy może ją zabić i zabrać jej przedmioty. Grałem w te grę zaledwie kilka dni, ale jeszcze raz stwierdzę - jest ona niesamowicie rozbudowana, grywalna i wciągająca. Póki co w gildii jest nas troje. Chętnie widziany komunikator teamspeak.

 

Gra widnieje na stimach i alegrach od 90 do 120zł, lecz my z ekipy kupiliśmy ją za 28.99zł na tej aukcji:

http://allegro.pl/reign-of-kings-konto-steam-mozliwa-gra-online-i5955265836.html
To jest po prostu rosyjskie konto steam z wykupioną ową grą. Wszystko jest w porządku i da się grać online.

 

WYMAGANIA

Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD X8-8350K 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 580/ Radeon HD 7870 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8.1 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 970 3.5 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 470/ Radeon HD 5800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8.1 64-bit
 

 

Materiał o grze:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26468

 

Chętnych proszę o kontakt na skype: yosutoh

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...