Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na generowanie surowców w netherze (:


GnomekXVIII

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tak jak w temacie...

Prosiłbym o napisanie skryptu na generowanie drzew oraz złóż surowców w netherze.

Dodatkowo jakby ktoś miał ochotę :P to prosiłbym jeszcze o skrypt na niewybuchowe łóżka także w netherze ;)

 

Pozdrawiam Kacperqe

WmFbO0u.png

Opublikowano

Na nie wybuchanie łóżek jest PL ale nie jestem pewien
a co do struktur 0.0 Nie mam pojęcia jak chcesz to zrobić .... mozna by generować np 2 schematy rud loopując jakis blok obok gracza ... ale po 1 sze miało by to bugi po 2 gie kazdy gracz który by przeszedł obok tego miejsca generował by nowe surowce.....
;/ wiec nwm może ktoś ma inny pomysł 

Opublikowano

@MilutuS
Hmm... Można by było stworzyć jedno razową komendę, która była by dostępna w netcherze i by stworzyła takie cuda.
Ale roboty w tym jest znów dużo...

Nie wiem czy warto tak obciążać serwer

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

Z poziomu pluginu mozna zrobic calkiem inny generator swiata.

 

Nie wiem czy takie mozliwosci daja te wasze pro elo skrypty

Opublikowano

Z poziomu pluginu mozna zrobic calkiem inny generator swiata.

 

Nie wiem czy takie mozliwosci daja te wasze pro elo skrypty

Nikt nie mówi że są superproelo naj naj .....

Kozystamy z nich bo dają fajne mozliwości 

co do PL tak jest mozliwość nawet wiem jak to zrobic bo tez się w  PL troszke bawie 

ale czy napewno warto ?

Hymm może warto przemyśleć czy Ten nether musi byc az tak atrakcyjny

i czy nie mozna pobrac jakiegoś zmodowanego seeda mapy który ma juz takie rudy 

@MilutuS

Hmm... Można by było stworzyć jedno razową komendę, która była by dostępna w netcherze i by stworzyła takie cuda.

Ale roboty w tym jest znów dużo...

Nie wiem czy warto tak obciążać serwer

Ale powiedz mi czy warto .... na serw który upadnie za 2 tyg bo skończy się $

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...