Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o napisanie skryptu na blokowanie tej samej nazwy.


kacpi12828

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Jest jakiś BUG który umożliwia wbijanie się na konto. Np. Jestem na serwerze i mam nick PandaFFu i ktoś moze wejsc w tym samym czasie na serwer bez logowania pod nickiem PandaFF(U) <-- Duże U. I wtedy są dwa takie "same" nicki. Wie ktoś może co zrobić żeby to naprawić?

 

Albo zrobiłby ktoś skrypt żeby pisało " Taki gracz juz gra na serwerze ". Zapobiegło by to wbijaniu takim samym nickom na serwer (tak mysle). Rozdam lajki i co tam chcecie :P !!!

 

SCREENSHOT:

LINK: http://i.imgur.com/LNWwhGC.jpg

 

 

LNWwhGC.jpg

Opublikowano

jeśli na serwerze non-premium logujesz się na serwer tym samym hasłem co masz do swojego konta minecraft premium.

to nieuczciwa administracja może zgarnąć twoje konto minecraft premium i się na nie logować.

 

albo po prostu jakiś vip/admin/wlasciciel który może zamieniać się w innych graczy dzięki pluginowi takiemu jak LibsDisguises, zamienił się w Ciebie bo masz fajny skin.

 

albo obaj alternatywnie korzystacie z tego samego nicku : P

tylko z tą różnicą że ty masz oryginalnego minecrafta, a właściciel się tylko pod Ciebie podszywa. co jest dziwne, bo dwa takie same nicki chyba nie mogą być na serwerze.

 

w takim wypadku zgłoś to do administracji bo inaczej możesz dostać bana, albo gm'a i wtedy bana.

 

albo to twój serwer i tylko nas trollujesz.

 

wtedy wystarczy poprawnie skonfigurować plugin odpowiedzialny za logowanie, zaktualizować go lub wymienić na inny.

 

polecam plugin AutoIn

https://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/ 

powinien rozwiązać ten problem.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

jeśli na serwerze non-premium logujesz się na serwer tym samym hasłem co masz do swojego konta minecraft premium.

to nieuczciwa administracja może zgarnąć twoje konto minecraft premium i się na nie logować.

 

albo po prostu jakiś vip/admin/wlasciciel który może zamieniać się w innych graczy dzięki pluginowi takiemu jak LibsDisguises, zamienił się w Ciebie bo masz fajny skin.

 

albo obaj alternatywnie korzystacie z tego samego nicku : P

tylko z tą różnicą że ty masz oryginalnego minecrafta, a właściciel się tylko pod Ciebie podszywa. co jest dziwne, bo dwa takie same nicki chyba nie mogą być na serwerze.

 

w takim wypadku zgłoś to do administracji bo inaczej możesz dostać bana, albo gm'a i wtedy bana.

 

albo to twój serwer i tylko nas trollujesz.

 

wtedy wystarczy poprawnie skonfigurować plugin odpowiedzialny za logowanie, zaktualizować go lub wymienić na inny.

 

polecam plugin AutoIn

https://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/ 

powinien rozwiązać ten problem.

Kolego jesteś w błedzie ;3

 

Minecraft nie rozpoznaje Wielkich i Małych liter w nickach 

owszem itemów dana osoba nie bedzie miała .. tych co ty

ale moze ci namieszać jeśli chodzi o skript bo ów plugin nie rozpoznaje .

mysle ze najprostrzym spoobem bedzie sk dodajcy ludzi do zmiennej

 

cos w stylu

 

on connect:
	if name of player contain {nicki::*}:
		kick playet with due "Taki nick juz jest na serwerze"
	else:
		add %name of player% to {nicki::*}

lub 

 

on connect:
	if %name of player% contain {nicki::*}:
		kick playet with due "Taki nick juz jest na serwerze"
	else:
		add %name of player% to {nicki::*}

Nie testowane

 

//edit:

tu masz usuwanie

on quit:
	remove %name of player% from {nicki::*}
on disconnect:
	remove %name of player% from {nicki::*}
Opublikowano

@up procentów używamy tylko w cudzysłowiach. Żeby działalo pousuwaj %% z "name of player"

To widzę ze masz w H**** pojęcie o pisaniu SK

skoro ty uzywasz tylko %% w " " Gratki bro....

Pozatym duzo wnosisz do tematu ;3

Opublikowano

Polecam zainstalować plugin AuthMe i go poprawnie skonfigurować :D
(Albo podrzucić nam jego config tu na forum)

 

 

 

 

A odrazu jak już tu jestem to ci dam :P

Config:
 

DataSource:
  mySQLColumnName: username
  mySQLTablename: authme
  mySQLUsername: authme
  backend: file
  mySQLColumnLastLogin: lastlogin
  mySQLDatabase: authme
  mySQLPort: '3306'
  mySQLColumnIp: ip
  mySQLHost: 
  mySQLColumnPassword: password
  mySQLPassword: '12345'
  caching: true
  mySQLlastlocX: x
  mySQLlastlocY: y
  mySQLlastlocZ: z
  mySQLColumnEmail: email
  mySQLColumnId: id
GroupOptions:
  UnregisteredPlayerGroup: ''
  RegisteredPlayerGroup: ''
  Permissions:
    PermissionsOnJoin: []
settings:
  sessions:
    enabled: false
    timeout: 10
  restrictions:
    allowChat: false
    allowCommands:
    - /login
    - /register
    - /l
    - /reg
    - /passpartu
    - /email
    maxRegPerIp: 2
    maxNicknameLength: 20
    ForceSingleSession: true
    ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false
    SaveQuitLocation: false
    AllowRestrictedUser: false
    AllowedRestrictedUser: []
    kickNonRegistered: false
    kickOnWrongPassword: false
    teleportUnAuthedToSpawn: false
    minNicknameLength: 3
    allowMovement: false
    timeout: 30
    allowedNicknameCharacters: '[a-zA-Z0-9_]*'
    allowedMovementRadius: 100
    enablePasswordVerifier: true
    ProtectInventoryBeforeLogIn: true
    displayOtherAccounts: true
  GameMode:
    ForceSurvivalMode: false
    ResetInventoryIfCreative: false
  security:
    minPasswordLength: 4
    unLoggedinGroup: unLoggedinGroup
    passwordHash: SHA256
    passwordMaxLength: 20
  registration:
    enabled: true
    messageInterval: 5
    force: true
  unrestrictions:
    UnrestrictedName: []
  messagesLanguage: pl
ExternalBoardOptions:
  mySQLColumnSalt: ''
  mySQLColumnGroup: ''
  nonActivedUserGroup: -1
  mySQLOtherUsernameColumns: []
Xenoforo:
  predefinedSalt: ''
permission:
  EnablePermissionCheck: false
BackupSystem:
  ActivateBackup: false
  OnServerStart: false
  OnServerStop: true
  MysqlWindowsPath: C:\\Program Files\\MySQL\\MySQL Server 5.1\\
Passpartu:
  enablePasspartu: false
Security:
  SQLProblem:
    stopServer: true
  ReloadCommand:
    useReloadCommandSupport: true
  console:
    noConsoleSpam: false
    removePassword: true
Converter:
  Rakamak:
    fileName: users.rak
    useIP: false
    ipFileName: UsersIp.rak
    newPasswordHash: SHA256
    useIp: false
Email:
  mailSMTP: smtp.gmail.com
  mailPort: 465
  mailAccount: ''
  mailPassword: ''
  mailSenderName: ''
  RecoveryPasswordLength: 8


Tylko stwórz message.pl w Authme, albo zmien w tamtym na PL bo w tym configu jest zapisane zeby pobralo język z message_PL (cos takiego xD)

 

 

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

Usunąłem całkowicie plugin Authme i zainstalowalem nowy, nawet na podstawowym configu mogą wbijac sie na konta..

@MilutuS SKRYPT NIE DZIAŁA. ;_;


P.S. usunałem wszystkie pluginy, tylko zostawiłem Authme (folder z authme usunalem więc nowe pliki z authme są), i nadal mozna wbijac sie na kotno

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...