Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozdać PKT na kartach maga


Roosman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę szalejesz z tymi punktami w poradniku dla nowych graczy, bo żeby mieć builda 40/0/100/20 to trzeba mieć sp +15 i sl siły, energii 13 i ogólny 7, a wątpię żeby nowy gracz miał aż tyle pieniędzy. Lepszym przykładem byłoby 20/0/xx/20, gdzie xx to wszystkie punkty jakie macie pozostałe po dodaniu w atak i hp itd. Build na holce też powinien wyglądać odrobinę inaczej, wszystko w defa i hp to zły pomysł, trzeba mieć przynajmniej trochę w atak lub element, zależy od ściągania resa jakie posiadamy. Tutaj dochodzimy do najważniejszej kwestii dotyczącej maga, czyli ściąganie resa. Powinieneś wspomnieć, że jeśli mamy sp w element, to należy szukać eq ze ściąganiem, bo na tym głównie bazuje mag z kartami w ele, prawdziwy potencjał maga zaczyna się dopiero na 90+ gdzie w eq jest tyle ściągania, że głowa mała.

Opublikowano

Trochę szalejesz z tymi punktami w poradniku dla nowych graczy, bo żeby mieć builda 40/0/100/20 to trzeba mieć sp +15 i sl siły, energii 13 i ogólny 7, a wątpię żeby nowy gracz miał aż tyle pieniędzy. Lepszym przykładem byłoby 20/0/xx/20, gdzie xx to wszystkie punkty jakie macie pozostałe po dodaniu w atak i hp itd. Build na holce też powinien wyglądać odrobinę inaczej, wszystko w defa i hp to zły pomysł, trzeba mieć przynajmniej trochę w atak lub element, zależy od ściągania resa jakie posiadamy. Tutaj dochodzimy do najważniejszej kwestii dotyczącej maga, czyli ściąganie resa. Powinieneś wspomnieć, że jeśli mamy sp w element, to należy szukać eq ze ściąganiem, bo na tym głównie bazuje mag z kartami w ele, prawdziwy potencjał maga zaczyna się dopiero na 90+ gdzie w eq jest tyle ściągania, że głowa mała.

Edytowałem temat. Kasuje ten poradnik i za niedługo stworze o wiele lepszy bo ten był szczerze powiedziawszy pisane byle jak i troche na szybko. Mialem zamiar go dzisiaj poprawiac po szkole ale stwierdzilem ze zrobie ogromny poradnik dla maga, ktory bedzie zawieral o wiele lepsze rzeczy niz same bulidy. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...