Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry Via WWW mają możliwość zrobienia prywatnego serwera.


Woxer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Łatwiej zapytać która nie ma.

* ------------------------*
| 100 300 500 700 900   |
|
200 400 600 800 1000 |
*-------------------------*

Opublikowano

Dołączę się do pytania, aby wielu tematów zbędnych nie tworzyć. Jeśli z każdej gry via www można zrobić prywatny serwer, jak tego dokonać w przypadku Rail Nation i czy faktycznie jest to w przypadku tej gry możliwe?

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Dołączę się do pytania, aby wielu tematów zbędnych nie tworzyć. Jeśli z każdej gry via www można zrobić prywatny serwer, jak tego dokonać w przypadku Rail Nation i czy faktycznie jest to w przypadku tej gry możliwe?

Wystarczy, że nauczysz się programować i napiszesz do tej gry pliki serwerowe.

45dc18f721.gif

Opublikowano

 

Dołączę się do pytania, aby wielu tematów zbędnych nie tworzyć. Jeśli z każdej gry via www można zrobić prywatny serwer, jak tego dokonać w przypadku Rail Nation i czy faktycznie jest to w przypadku tej gry możliwe?

Wystarczy, że nauczysz się programować i napiszesz do tej gry pliki serwerowe.

 

 

Rozumiem ale chyba nie polegałoby to na napisaniu całej gry od podstaw? 

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

 

 

Dołączę się do pytania, aby wielu tematów zbędnych nie tworzyć. Jeśli z każdej gry via www można zrobić prywatny serwer, jak tego dokonać w przypadku Rail Nation i czy faktycznie jest to w przypadku tej gry możliwe?

Wystarczy, że nauczysz się programować i napiszesz do tej gry pliki serwerowe.

 

 

Rozumiem ale chyba nie polegałoby to na napisaniu całej gry od podstaw? 

 

 

Nie całej, frontend przecież masz... czymkolwiek by nie był, js czy flash, nie wiem, bo nie widziałem gry na oczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...