Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fajne gry na słabszy sprzęt.


zikkik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam jakiś fajny gierek do pogrania na gorszym PC.

Intel Core I3 2350M 2.3GHz
Radeon HD 7470M 1Gb
4Gb ramu.

130112090110516685_f14_0.jpg

Opublikowano

Wiesz ile jest takich gier? Podaj dokładniej czego szukasz.

Outlast, wiedźmin 1, 2, HoMM 1-5, Diablo 1-3, pierwsze Assasiny, Batman: Arkham Asylum, Dragon Age: Początek

giphy.gif

Opublikowano

Wiesz ile jest takich gier? Podaj dokładniej czego szukasz.

Outlast, wiedźmin 1, 2, HoMM 1-5, Diablo 1-3, pierwsze Assasiny, Batman: Arkham Asylum, Dragon Age: Początek

Głównie jakiś wciągający RPG z klimatem. Wiedźmin 1,2 ograny.

130112090110516685_f14_0.jpg

Opublikowano

Tibia xD

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

S.K.I.L.L Special Force 2 ( F2P )

Payday 2

Rocket League 

Tomb Raider ( 2013 )

Trine 2

Dead Island

ARMA 2

Seria Risen, Gothic ( w tym możesz spróbować Arcanie )

Seria GTA :p

Insurgency

Opublikowano

Ja osobiście polecam jRPG takie jak final fantasy (te starsze) oraz wiele innych tytułów z tego gatunku. Są to gry w które gra się dla fabuły a nie tak jak w nowych produkcjach dla grafiki. Moim ulubionym tytułem jest Undertale genialna gra, na yt masz mnóstwo gameplay'ów jeżeli byłbyś zainteresowany.

 

@offtopic jeżeli miałbyś ochotę, to programy z serii Rpgmaker pozwalają samemu stworzyć jRPG. Jeżeli byłbyś chętny mogę Ci pokazać to i owo na ten temat.

Opublikowano

jeżeli już wybierzesz Gothica to polecam ściągnąć wersje HD o wiele lepiej się gra :)

 

poza tym polecam Sleeping Dogs (coś jak GTA tyle że w Japońskiej wersji)

Skyrim

Opublikowano

Mafia polecam gorąco, może nie sandbox ale gra samym klimatem przyciąga gracza, a bardziej fabułą. Tak samo druga częsć!

 

The Elder Scrolls: Obivilion

Sleeping Dogs, ale nie Definitive Edition, bo ta potrafi klatkować mocno. Przybiła mnie do monitora na długie godziny tym co "oferuje". Cos jak GTA, ale o wiele lepsze ;]

Counter Strike 1.6, gra mojej młodosci, jedna z najlepszych shooterów, lecz ma lepszego następce, Global Offensive ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...