Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić własną wiadomość podczas teleportacji w Essentials.


lukaszluka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam w Essentials czy Essentials spawn czy gdzie ustawic aby podczas teleportacji np /spawn lub /warp byl moj tekst? nie chce w essentials w linijce na pl zamieniac bo chce prywatny tekst miec

Opublikowano

Wszystko masz w messages_pl lub _en. Jeśli chcesz mieć to "prywatne" to musisz sam napisać plugin..
lukaszluka jak ja to samo napisałem, a to że tego nie rozumiesz to oznacza, że nie powinieneś robić serwera ;-;

Opublikowano

Niemoge cie osądzać, lecz z tego co widze nieznasz się na serwerach.... Jeśli chcesz kup plugin od osoby która zajmuje się pisaniem @To nie nabijanie postów tylko niewiedziałem jak sformułować ten post

Opublikowano

Przeciągasz główny plik Essentials na pulpit i klikasz prawym na niego. Otwierasz WinRARem, przechodzisz do folderu locales i wypakowywujesz na pulpit tylko 1 plik przeciągając go na pulpit (jak locale w configu ustawione na en to messages_en, jak pl to messages_pl). Prawym na ten plik, edytujesz sobie go i potem wrzucasz do archiwum (otwierasz winrarem, folder locales, przeciągasz edytowany plik z pulpitu do okienka i zatwierdzasz).

 

Gotowe! :D

 

PS. @Serwerymg to ty nie powinieneś się wypowiadać jeżeli nie wiesz o co chodzi :) Pozdrawiam.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Dzięki wielkie @Up.

 

Wszystko masz w messages_pl lub _en. Jeśli chcesz mieć to "prywatne" to musisz sam napisać plugin..

Jeśli się nie zna to proszę nie pisać :) bo wyżej wyjaśnione jak to się robi

Opublikowano

Jak bys mi jeszcze jedna rzecz napisal. Moze jest jakis PLUGIN na stoniarkie oprocz eaststone- bo nie jest kompatybilny z moim silnikiem A kukustone nie da sie edytowac tekstu. i jaszczustone tez nie mozna edytowac nie chce skryptu tylko plugin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...