Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dział && Stronghold


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie :) 

 

Myślę że ta gra cieszy się dość dużą popularnością by móc zaistnieć w tych "szeregach" ;> 

 

SPORO osób gra single jak i na multi - może nawet przyciągnie kogoś nowego.

 

Często ktoś nie wie jak coś przejść,rozwinąć,dodać do gry.. No sami wiecie- to tylko propozycja,dyskusje pozostawiam wam ;D

 

 

 

0001Y8AYUKBUEERR-C116-F4.jpg

header.jpg?t=1449584105

20130413100427215.jpg

logo_pl2.png

Opublikowano

Jako moderator działu Single Player, ostatni temat o Twierdzy widziałem w zeszłym roku. To mówi wszystko o zainteresowaniu o tej grze. 

Opublikowano

Bo ludzie z tej dziedziny idą na inne fora a nie w twój dział Single Player

Opublikowano

No założymy sami kilka ciekawych tematów i się pewnie rozkręci. Stawiam bardziej na grę multiplayer przez gameranger'a

 

Na csh dałem taki sam pomysł z samp'em i wyszło ;d     gimper zrobi reklamę i bajabongo^.^

 

nie no jak nie to lajt

 

proponuje tylko ;d

Admin Cienia
Opublikowano

No założymy sami kilka ciekawych tematów i się pewnie rozkręci. Stawiam bardziej na grę multiplayer przez gameranger'a

 

nie no jak nie to lajt

 

proponuje tylko ;d

@minifury.LC rozumiem, że jest to jedynie propozycja, lecz musiałbyś dysponować grupą osób, tworzących i rozwijających taki dział. W przeciwnym razie wszystko może okazać się niewypałem ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Najwięcej MP grało się w krzyżowca który już umarł ze względu na wiek.

Co do najnowszej części jest kilka fanowskich forum na których jest wszystko zamieszczone, myślę że jeżeli ktoś szuka pomocy to tam zagląda a na mpc.

 

Jestem na nie, to gra strategiczna i nie ma co o niej pisać :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Gra dzieciństwa. :) Niezwykła produkcja, która wciąga na długie tygodnie. 

Seria Stronghold nie jest jakoś super rozbudowana, dlatego nie ma o czym pisać. Byłby brak zainteresowania. 

Dlatego jestem na nie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...