Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak w tym skrypcie zrobić żeby pokazywał tylko konkretnych graczy?


muuuuciekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak dodac do tego skryptu aby nie wyswietlal konkretnych graczy ktorzy wchodza?
 
 
on join:
if player has permission "vip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "svip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "mvip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."

 

Opublikowano

 

Jak dodac do tego skryptu aby nie wyswietlal konkretnych graczy ktorzy wchodza?
 
 
on join:
if player has permission "vip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "svip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "mvip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &e%player% &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."

 

Jak dodac do tego skryptu aby nie wyswietlal konkretnych graczy ktorzy wchodza?
​
 
 
on join:
if player has permission "vip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "svip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl grac  &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "mvip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."

TYLKO SOBIE TO ODPOWIEDNI WYTABUJ :)

Opublikowano
Jak dodac do tego skryptu aby nie wyswietlal konkretnych graczy ktorzy wchodza?
​
 
 
on join:
if player has permission "vip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "svip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl grac  &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
if player has permission "mvip.dolacz":
set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."

TYLKO SOBIE TO ODPOWIEDNI WYTABUJ :)

 

Chodzi o to, ze gdy wchodzi na serwer własciciel ze wszyskimi permisiami to pokazuje, ze na serwer wszedl "nick" z ranga mvip, a nie chce aby tak wyswietlalo. A chcialbym aby wyswietlalo tylko graczy z ta ranga

Opublikowano
on join:
    if player has permission "vip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "svip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl grac  &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "mvip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "admin.dolacz":
       set join message to "&cNa serwer wszedl &4ADMIN&7: &c%player%&7." 

Powinno być okey ale sprawdź żeby administrator nie miał uprawnienia

*

 

ponieważ powinien mieć

*.*

wtedy skrypt będzie działał ponieważ zrobiłem, że jeżeli gracz ma uprawnienie

mvip.dolacz

a nie ma

*.*

to dopiero wyswietla wiadomosc itd..

 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano
on join:
    if player has permission "vip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6VIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "svip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl grac  &8z ranga &6SuperVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "mvip.dolacz":
        if player doesn't have permission "*.*":
            set join message to "&8Na serwer wszedl gracz &8z ranga &6MegaVIP, &8dziekujemy za wsparcie."
    if player has permission "admin.dolacz":
       set join message to "&cNa serwer wszedl &4ADMIN&7: &c%player%&7." 

Powinno być okey ale sprawdź żeby administrator nie miał uprawnienia

ponieważ powinien mieć

*.*

wtedy skrypt będzie działał ponieważ zrobiłem, że jeżeli gracz ma uprawnienie

mvip.dolacz

a nie ma

*.*

to dopiero wyswietla wiadomosc itd..

 

­

 

DZIEKI ZIOMEK ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...