Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elfickie wzgórza - Reage Entertainment


Xel3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś ss z gry ? Po minimapie stwierdzam że jest dobra! Ciekawy jestem jak wygląda ta tekstura trawy bo jest strasznie jasna na minimapce.

No nic czekam na jakiś film albo chociaż zdjęcia :)

Pozdro.

Opublikowano

Jakieś ss z gry ? Po minimapie stwierdzam że jest dobra! Ciekawy jestem jak wygląda ta tekstura trawy bo jest strasznie jasna na minimapce.

No nic czekam na jakiś film albo chociaż zdjęcia :)

Pozdro.

Raczej po tej minimapie, możan tylko stwierdzić, że jest ciulowa xD te dzefka takie symetryczne ;-;
Opublikowano

Jakieś ss z gry ? Po minimapie stwierdzam że jest dobra! Ciekawy jestem jak wygląda ta tekstura trawy bo jest strasznie jasna na minimapce.

No nic czekam na jakiś film albo chociaż zdjęcia :)

Pozdro.

 

Jasna jest ta trawa, ale dałem ciemniejsze oświetlenie i lepiej to wygląda. Dodam filmik jak napisałem ale tymczasowo nie mam swojego komputera :) i nie mam jak nagrać

 

 

Raczej po tej minimapie, możan tylko stwierdzić, że jest ciulowa xD te dzefka takie symetryczne ;-;

 

Dzięki :) dzefka nie są symetrzynie :D

Opublikowano

Raczej po tej minimapie, możan tylko stwierdzić, że jest ciulowa xD te dzefka takie symetryczne ;-;

Tak teraz się przyjrzałem i masz rację ! :D No ale i tak jestem ciekaw jak to wygląda w grze ;p

Opublikowano

Minimapę zrobiłem innym programem niż wcześniejsze mapy tak chciałem zobaczyć czy lepiej :P

Nie są symetryczne :P

 

post-1086701-0-37148600-1454501035_thumb.jpeg

Opublikowano

Minimapę zrobiłem innym programem niż wcześniejsze mapy tak chciałem zobaczyć czy lepiej :P

Nie są symetryczne :P

 

attachicon.gifooooo.jpeg

 

No ta tekstura nie jest za ładna. Wiadomo każdy może sb zmienić ale jak chcesz ukazać nam lepsze prace to polecam ci poszukać teksturek WoM2. Efekt będzie o niebo lepszy :)

Opublikowano

No ta tekstura nie jest za ładna. Wiadomo każdy może sb zmienić ale jak chcesz ukazać nam lepsze prace to polecam ci poszukać teksturek WoM2. Efekt będzie o niebo lepszy :)

 

Właśnie to jest moja pierwsza mapka z tymi teksturkami, pracowałem wcześniej na tych standardowych z pl. I tak chciałbym poznać opinie :P

 

Lepsiejsze ? :P

 

Tylko jeszcze droga nie pasuje

post-1086701-0-24834100-1454502178_thumb.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiem, teraz i mi się nie podoba ;) co ja zrobiłem, że ja tu wrzuciłem ;) niedługo wrzucę inna, myślę że o wiele lepsza niż ta ;)

Opublikowano

haha sam autor mapy stwierdza że jest kijowa. Nawet spoko mapka jedynie te tekstury kiepskie słabo rozbudowana. ­

 

Tak stwierdzam to :) Nie wiem jaki musiałem być zdesperowany, że to wrzuciłem :D

Opublikowano

Tak wiem to było głupie z mojej strony, ale dzięki za informacje nie wiedziałem ze nie można tak zrobić

Opublikowano

Mapa prezentuje się ładnie, ale widać, że jest troszeczkę niedopracowana.

Mimo wszystko łap plusa i czekam na kolejne wstawki ;]

Opublikowano

Tak jak napisał Vatu. A po samym moście niedałoby sięchodzić bo masz nałożoną blokadę na gorach w miejscu mostu. Nie podoba mi się ta mapa, te tekstury mnie odrzucają. Pracuj dalej ;)

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Tak jak napisał Vatu. A po samym moście niedałoby sięchodzić bo masz nałożoną blokadę na gorach w miejscu mostu. Nie podoba mi się ta mapa, te tekstury mnie odrzucają. Pracuj dalej ;)

 

Wrzucam już na forum kolejna :)

Opublikowano

Od czegoś trzeba zacząć, jakoś trzeba ćwiczyć

 

Temat do zamknięcia :) Zapraszam do tematu z nowsza mapa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...