Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki tryb serwera byłby odpowiedni na te czasy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad tym jaki serwer zrobić, żeby ktos grał ;) Problemu z wykonaniem odpowiedniej paczki nie będe miał­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Na te czasy ? EasyHC... Smutna prawda ale na tych serwerach gra pełno ludzi, nie wiadomo dla czego :/

Ja chciałbym zobaczyć coś co się wyróżni, a nie w kółko i w kółko ten ''Hardcore'' którego ciężko nazwać prawdziwym ''hardem''.

Uczeń
Opublikowano

 

Problemu z wykonaniem odpowiedniej paczki nie będe miał­

Jak już będziesz robił serwer to nie na gotowcach tylko polecam ogarnąć techników którzy zrobią ci te pluginy na potrzeby twojego serwera

@topic

W dzisiejszych czasach zrobienie popularnego serwer graniczy z cudem, tryb gry powinien być oryginalny lub mało popularny, nie żadne HC ,SV+G, PK, CREATIV tylko własne pomysły

 

Następnym krokiem jest reklama takiego serwera, możesz to zrobić na jakiś mc serwer list'ach, zapłacić yt'berom, reklamować na forum

 

W dodatku serwer premium, ponieważ na no-p będzie masa cheaterów lub botów.

Opublikowano

zrób jakiś serwer pvp lub chest pvp naprawdę znam tylko 1 taki serwer.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

zrób jakiś serwer pvp lub chest pvp naprawdę znam tylko 1 taki serwer.

Właśnie myślałem nad pvp, ale u mnie nie byłby to zwykły pvp, a taki w którym aby teleportować się na arene wybierasz klase np. Ninja. Ninja dostaje niewidzialność i miecz sharpness 2, a np taki tank dostaje 20 serduszek i patyk z knockback itp. Myślisz że było by to ciekawe?

 

­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Mi brakuje starego dobrego serwera PvP jak za dawnych czasów.

Gdzie były lvle na czacie i się swoją postać swoim skillem ,,expiło".

 

Ewentualnie jakiś skyblock bo jak już pogrywam to tylko na angielskich :X.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

​Gdy ja założyłem podobny temat zostałem skierowany­ do rankingu. Więc Ciebie też tam odeśle ;p >>

http://www.mpcforum.pl/topic/1197070-ranking-typów-serwerów-oddaj-swój-głos/

@Easy Tylko to trochę nie aktualne jest, bo już niecałe 2 lata minęły. 

 

 

Mi brakuje starego dobrego serwera PvP jak za dawnych czasów.

Gdzie były lvle na czacie i się swoją postać swoim skillem ,,expiło".

 

Ewentualnie jakiś skyblock bo jak już pogrywam to tylko na angielskich :X.

@OldisPL a co sądzisz o tym co napisałem wyżej? (PVP)

 

­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Mam dla ciebie oryginalny pomysl, jak ci sie uda = bede tam gral ;]

Smash Heroes.

Kazdy zaczyna z oryginalna postacia jak np,... Zegarmistrz i expi na arenkach z tabliczek :33

Takiego czegos jeszcze nie ma wiec wiesz :P no na hypixelu chyba ale to bedzie troszku inne

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngstinny Wytłumaczysz dokładniej o co w tym chodzi?

 

Mam dla ciebie oryginalny pomysl, jak ci sie uda = bede tam gral ;]

Smash Heroes.

Kazdy zaczyna z oryginalna postacia jak np,... Zegarmistrz i expi na arenkach z tabliczek :33

Takiego czegos jeszcze nie ma wiec wiesz :P no na hypixelu chyba ale to bedzie troszku inne

@ dontfollowme, też za bardzo nie rozumiem

 

­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Mi brakuje starego dobrego serwera PvP jak za dawnych czasów.

Gdzie były lvle na czacie i się swoją postać swoim skillem ,,expiło".

 

Ewentualnie jakiś skyblock bo jak już pogrywam to tylko na angielskich :X.

Za dużo cheaterow w tych czasach to 50%

Opublikowano

Zastanawiam się nad tym jaki serwer zrobić, żeby ktos grał ;) Problemu z wykonaniem odpowiedniej paczki nie będe miał­

Zrób porządnego " IŹIHACE "

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

Za dużo cheaterow w tych czasach to 50%

Zrobiłbym limit uderzeń na okreslony czas.

 

 

Zrób porządnego " IŹIHACE "

Nie wiem czy ty chcesz nabić posty czy co

 

­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Zboostowany surv:

-2x wiekszy drop z rud

-Nieśmiertelność, bez cuboidów na pierwsze 10 minut gry

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

Polecam Sky-Block'a Ciekawy tryb jak sie go ogarnie :]

BIHC.PL PIĄTEK 17:00 ZAPRASZAM

Opublikowano

Zrób coś autorskiego, coś czego nie ma...

 

Jak będzie to nowy tryb który jest dobry to masz pełno graczy ale nie może też być nudny/powtarzający się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...