Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Panel Logowania - co zmienić, co poprawić?


polokoi23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*- Witajcie Forumowicze -*

 

*- Dzis zabrałem się za tworzenie Panelu Logowania na serwer, który projektuje znajomy i chciałbym zasięgnąć Waszej porady -*
 

*- Panel ten wygląda następująco -*

 

post-68874-0-68482200-1454367134_thumb.png

 

*- Tworzyłem go w GIMP 2.8 (z racji braku innego programu graficznego - nie jestem grafikiem, dopiero się uczę) -*

 

*- Proszę o trzy rzeczy -*

 

*- • Krytykę -*
*- • Podpowiedź, co zrobić, by lepiej to wyglądało -*
*- • Szczere wypowiedzi -*

 

*- Z góry Wam dziękuję za wszelakie podpowiedzi oraz krytykę -*

 

[PS: Pliki graficzne tworzyłem sam od podstaw - prawa zastrzeżone ]

trinity_logo.png

Opublikowano

Ogólnie jest świetny tylko te napisy kanał 1/2/3/4 itp login hasło mi się nie podobają pomyśl nad tym, ;]

Opublikowano

Jak na pracę wykonaną w 'gimpie' wygląda mega! :)

 

Co można by poprawić ?

- Moim zdaniem czcionka jest zbyt ciemna

- Napisy kanał 1,2,3,4 proponował bym ładnie wyrównać bo widzę że są trochę krzywo rozmieszczone

Opublikowano

Wygląda dosyć... amatorsko.

 

Prostokąt i jebnięty na niego gradient? :D

 

 

Pobaw się tym jeszcze. Głównie czcionką i przyciskami.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Graficznie to średni mi się podoba, tak jak już ktoś napisał wygląda jakby był nałożony tylko gradient, jeszcze można się przyczepić do ilości za[pisywanych kont - 3 to stanowczo za mało  ;)

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

Słaba kolorystyka i słaby technicznie, kompletnie nieczytelny.

 

E:

 

- słabo wkomponowana ramka;

- słaby kolorystycznie, c*****e cienie i tło;

- zero wygładzeń, pikseloza straszna;

- słabe "łączenia" elementów;

- to tylko prostokąt z dodaną ramką;

 

Ogólnie widać, że jesteś początkujący, ale takie coś zrobi każdy kto używa jakiegoś gimpa ok. 10 minut.

Opublikowano

Raczej nikt Ci tej grafiki nie zapierdoli. Kolor, i co najwazniejsze podswietlenie wybranego kanalu bo na wiekszosci serwerach podswietla sie ale tak, ze prawie tego nie widac. Konta? Zrobilbym button-schowek ktory otwiera kolejne "okienko", konta minimu 10 sztuk.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zmień czcionkę i będzie git. Widać potencjał :D.

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano
Według mojego gustu, czcionka jest za ciemna i nie pasuje tak jakby do reszty, dziwnie wygląda te okno gdzie wpisujemy login i hasło jak się wpatrzymy takie jakieś małe a na górze pusto za dużo tu zabawy z cieniami też tu ciemno tu jasno a tak to reszta nawet spoko :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...