Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Problem z połączeniem sieciowym WI-FI


adrian123451251

Pytanie

Opublikowano

Witam.

Na swoim laptopie, Toshiba l650 PSK1JE, zrobiłem na nowo system gdyż tam nie mogłem nic robić. Zainstalowałem wszystkie sterowniki, internet działa ale jedynie przez kabel. Nie ma w ogóle ikonki wi-fi na laptopie. Pod skrótem klawiszowym Fn+F8 nie ma w ogóle skrótu gdzie właśnie było połączenie wi-fi. W menadżerze urządzeń pod menu "Inne urządzenia" mam "Kontroler sieci" z wykrzyknikiem na ikonce.

Z ścieżki wystąpienia urządzenia:

PCI\VEN_168C&DEV_0034&SUBSYS_E052105B&REV_01\4&125DFD22&0&00E1

 

Z nazwy obiektu urządzenia fizycznego:

\Device\NTPNP_PCI0022

 

Ze zgodnych identyfikatorów:

PCI\VEN_168C&DEV_0034&REV_01

PCI\VEN_168C&DEV_0034

PCI\VEN_168C&CC_028000

PCI\VEN_168C&CC_0280

PCI\VEN_168C

 

Nazwa karty sieciowej:

Atheros AR8152/8158 PCI-E Fast Ethernet Controller (NDIS 6.20)

 

Czy jest jakaś rada na to wi-fi? Zainstalowałem sterowniki do modem driver oraz wireless ze strony producenta.

 

Pozdrawiam.

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainstalowałeś sterowniki a nie zainstalowałeś oprogramowania, zwłaszcza do klawiatury. Jest na stronie supportu

NIestety ale instalacja ponownie wszystkich sterowników i sterowników do klawiatury nie pomogły.

Opublikowano

Zainstalowałeś sterowniki a nie zainstalowałeś oprogramowania, zwłaszcza do klawiatury. Jest na stronie supportu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Zainstalowałeś sterowniki a nie zainstalowałeś oprogramowania, zwłaszcza do klawiatury. Jest na stronie supportu

W tym rzecz, że zainstalowałem wszystkie sterowniki, prócz biosu gdyż podobno te laptopy lubią się nie włączać po tym.

Spróbuje zainstalować wszystkie  i napiszę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...