Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam byłego pluginu na zapisywanie oraz przywracanie ekwipunku.


TheBitzer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam. Gdzieś na forum widziałem kiedyś udostępniony plugin, na zapisywanie i przywracanie graczom eq. Plugin na serwer Hardcore/EasyHC.

Mógłby ktoś podać link albo sam udostępnić jeżeli jest w posiadaniu?

Opublikowano

Nie polecam używać plików innego serwera ;)

Najlepiej wszystko napisać samemu, lub zlecić to programiście.

 

Jeśli chcesz napisać to samemu, to:

Musisz zrobić metodę, która zapisuje inventory gracza do Stringa, oraz metodę, przekształcającą Stringa do inventory.

 

Pozdrawiam :)

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Opublikowano

mozesz zrobic w skript

 
 
command /saveeq:
trigger:
loop items in the player's inventory:
add loop-item to {eq.%player%::*}
wait 5 tick
send " &eTwoje eq zostalo zapisane"
 
 
command /admeq [<player>]:
trigger:
if player has permission "saveeq.gracz":
if arg 1 is set:
if arg 1 is player:
loop {eq.%arg 1%::*}:
add loop-value to the player
clear {eq.%arg 1%::*}
wait 5 tick
send " &eEq zostalo zwrocone"
else:
send "&4To musi byc gracz online"
else:
send "&4Musisz wpisac gracza&b /admeq Gracz"
else:
send "Nie masz odpowiednich uprawnien!"

­


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

mozesz zrobic w skript

 

 
 

command /saveeq:

trigger:

loop items in the player's inventory:

add loop-item to {eq.%player%::*}

wait 5 tick

send " &eTwoje eq zostalo zapisane"

 

 

command /admeq [<player>]:

trigger:

if player has permission "saveeq.gracz":

if arg 1 is set:

if arg 1 is player:

loop {eq.%arg 1%::*}:

add loop-value to the player

clear {eq.%arg 1%::*}

wait 5 tick

send " &eEq zostalo zwrocone"

else:

send "&4To musi byc gracz online"

else:

send "&4Musisz wpisac gracza&b /admeq Gracz"

else:

send "Nie masz odpowiednich uprawnien!"

­

Ze Skripta korzystają tylko słabe serwery. Korzysta on z prawie wszystkich klas Minecrafta... więc to strasznie obciąża i buguje się przy większej ilości osób...

Nie polecam tego autorowi tematu.

 

Pozdrawiam xD

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...