Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z komunikatami po wejściu i wyjściu gracza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie mam wielki problem z serwerem a chodzi oto że na większosci serwerach wyskakuje że ktoś dołączył do gry i opuscił gre a w moim przypadku jest to pusty komunikat bardzo to mnie gryzie i nie podoba mi się gdy takie cos pojawia sie na chacie także pojawia się bardzo nie fajny komunikat "Welcome the new player, [nick] proszę o pomoc bo nie wiem gdzie mogę zmienic cos takiego :(

ss:

 
Opublikowano

"Welcome the new player, [nick]" Zapewne Essentials

Podaj liste pluginów jakie masz na serwerze wtedy będziemy mogli zlokalizować co odpowiada za te puste pola.

Jedną z przyczyn może być zle skonfigurowany plugin, w którym nie uzupełniłeś pola, a to nie usuwa takowej wiadomości.

Opublikowano

Jest ich trochę xD

 

AuthMe

AZRank
BarAPI
Bibo38Lib
ChestCommands
ChestShop
ChgUsers
Citizens
ClearChat
ColoredSigns
DPandoraHC
dragoTeleport
EffectInv
Essentials
FairPvP
FrameProtect
FunnyGuilds
HolographicDisplays
hugoBans
ItemCases
ItemRenamer
KukuStone
KukuTurboDrop
MH-API
NoCheatPlus
NoPl
OpenInv
OtherDrops
PermissionsBukkit
PermissionsEx
PlayerHeads
PluginMetrics
Server Motd
Server_Motd
Shopkeepers
SkQuery
Skript
UltimateCobbleX
UnknownMessage
Updater
VanishNoPacket
Vault
WGCustomFlags
WGRegionEffects
WildSkript
WorldBorder
WorldEdit
WorldGuard
Opublikowano

/motdjoin i tutaj wpisujesz jak ma wyglądać wiadomość gdy ktoś wejdzie na serwer

/motdleft i tutaj wpisujesz jak ma wyglądać wiadomość gry ktoś wyjdzie z serwera

 

Plugin "Server motd", ew. możesz zmienić wygląd tej wiadomości w configu tego pluginu.

Opublikowano

Zamień to

player-join ""

na

player-join "[+] Gracz %player% dolaczyl do serwera"

player-leave ""

na

player-leave "[-] Gracz %player% opuscil serwer"
Opublikowano

Tu masz cały plugin nie wiem co jest nie tak ale nie działa nadal są te puste wiadomosci i tak dodam nie chce aby pisało że ktoś dołączył po prostu chcę aby nic nie było 

 

###################################
#+-------------------------------+#
#+           Important           +#
#+-------------------------------+#
###################################
 
# If you want to use special characters in this config, such as accented letters, you MUST save the file as an UTF-8 file, not as an ANSI file.
# If you receive an error when Command Collection loads, ensure that:
#   - There aren't any tabs: YAML only allows spaces
#   - Indents are correct: YAML hierarchy is based entirely on indentation
#   - Text with symbols is enclosed in single or double quotation marks
# To let something work use the command /motd reload. All configurated things will get activated
# You can use color codes in the text. Example: "&8Welcome"
# Use \n for a new row
 
###################################
#           Global Setup          #
###################################
 
# Enable or disable the motd for the player
player-motd-enable: true
 
# Enable or disable the global broadcast for a new player
player-broadcast-enable: true
 
# Enable or disable join/leave message
join-leave: false
 
# Enable or disable spawning firework on player join
firework-enable: true 
 
# The message, when a player joins the server (send only to the player)
player-motd: ""
 
# The message, when a new player joins the server (send globaly)
player-broadcast: ""
 
# The message, displayed in the server menu
server-motd: "&7» &b&lHCWORLD&8&l:|:&7&lI Edycja &3&lJuz otwarty! \n&7» &b&lINFO &8&l:|:&3&lPrawdziwy serwer Hardcore <--"
 
# The message, when a player joins the server
player-join: ""
 
# The message, when a player leaves the server
player-leave: ""

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...