Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co powiecie na taki serwer o tych trzech pomysłach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, bylby to drugi serwer naszej sieci, wiec tak...

 

a) kupowanie chunkow (obojetnie gdzie chcemy na mapie),

B) bez dropu - drop z rud normalnie,

c) prace,

d) zadania,

 

 

Co myslicie o takim serwie? I nie piszcie bylo juz takich xxxx, bo takiego nie widzialem :)

Opublikowano

Byłoby spoko. Gdybyś dodał jeszcze jakieś bazary itp byłoby zajebiscie ;)

Opublikowano

Można by to nazwać takim mini-rpg.

Nie widzę przyszłości takiego serwera aczkolwiek fajny pomysł.

Opublikowano

Byłoby spoko. Gdybyś dodał jeszcze jakieś bazary itp byłoby zajebiscie ;)

Bardzo ciekawe, nie pomyslalem o tym ;) 

 

 

Można by to nazwać takim mini-rpg.

Nie widzę przyszłości takiego serwera aczkolwiek fajny pomysł.

;)

Opublikowano

­Fajny pomyśl, ale musisz dodać jeszcze na pewno kilka ciekawych pluginów.

No tak, ale co? :>

 

mało zachęcające, musi być coś ciekawego oraz anti x-ray 

Widze, ze Ty tylko bys na terazniejszych gownach gral :P (bez obrazy), ale duzo osob chce wrocic do tego co dawniej bylooo :)

 

Napewno fajny pomysł, ale musiałabyć też dobra mapa c: bo nie da się takich rzeczy robić na zwyczajnym świecie.

Po co inny swiat? :)

 

a jakies villagery jako bazary beda to by bylo ciekawe!

Nwm, raczej gracze swoje bazary beda mieli, a co do villagerow to sie pomysli...

Opublikowano

Drop z rud nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż cheaterzy zaczęli by działać xD Musiałbyś jakiegoś dobrego anty x-ray'a zorganizować i był by git.

Cały pomysł nawet mi się podoba ale dodałbym:

- teamy

- bazary

- windy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drop z rud nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż cheaterzy zaczęli by działać xD Musiałbyś jakiegoś dobrego anty x-ray'a zorganizować i był by git.

Cały pomysł nawet mi się podoba ale dodałbym:

- teamy

- bazary

- windy

 

Na upartego to paczka anty cheat rozwiązałaby problem :D

Serwer będzie dla graczy którzy pragną starych czasów (tak mniemam) , paczka anty cheat powinna być dodatkową motywacją aby wybrać ten serwer. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...