Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DayZ] [Zapowiedź] SeasonZ


Sc00r3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

666621454158468371050.png


Wszystko co dzieje się na świecie to sprawka, grupy terrorystycznej, która wprowadziła zamęt około 40 lat temu. Dokonała ona zamachu biologicznego rozsiewając wirus ZT-H1BQ, który wyniszczał ludzki mózg aż do samego rdzenia. Mamy rok 2061. Po powierzchni Ziemii bez celu przechadzają się istoty zwane przez ludzi potocznie "Zombie". Niewielka grupa ludzi została ostatnim czasem pozbawiona pożywienia, a zapasy tlenu w Azylu zaczynały się kończyć co zmusiło ich do wyjścia z podziemi. Posiadając przy sobie ostatki jedzenia i broń przebijają się przez hordę zarażonych. W poszukiwaniu jedzenia doszło do nieporozumień pomiędzy ocalałymi i się podzielili na grupy, które zaczęły w najbliższym czasie ze sobą konkurować. Problemy z żywnością na świecie stawały się co raz większe, ponieważ większość produktów straciła swoją ważność przydatności i była pokryta pleśnią i grzybami. Ludzie zaczęli się zabijać i zjadać nawzajem, co bardziej bystrzy członkowie grup zaczęli się od nich oddzielać, szukali miejsc na pola uprawne i żyli w samotności, kryjąc się przed zombie jak i ocalałymi. Sytuacja nie chciała się poprawiać, pewien człowiek dostał się do stacji satelitarnej, która jeszcze o dziwo działała, namawiał ludzi do zjednoczenia, bo inaczej nie przetrwają. Kazał im się zebrać w centrum Los Santos w samo południe. Ludzie, którzy się zebrali zobaczyli grupę 20 uzbrojonych osób. Ich przywódca przemówił "Witajcie i żegnajcie!", wtedy otworzył się ogień, ludzie zaczęli uciekać, wielu z nich zginęło służąc jedynie za pokarm dla zamachowców. Ty zostałeś postrzelony, schowałeś się między zniszczonymi samochodami. Przetrwałeś kilka dni jedząc swoje ostatnie zapasy. Resztę historii napiszesz sam swoimi czynami na serwerze!


686051454159182371050.png


Wiele autorskich systemów znajdziecie na serwerze a najważniejszymi z nich są:


- System rozwoju postaci.


- System craftingu.


- System naprawiania zniszczonych pojazdów.


- Możliwość zajęcia posiadłości jako kryjówka ekipy.


- System modyfikacji broni.


- System kluczy do bazy. (będzie możliwość włamania się do kogoś bazy.)


- System kart dostępu wymaganych do dostępu min. do Arei.


- Możliwość ulepszania pojazdów (dodania przeciwpancernej blachy).


- i wiele więcej...


484421454159631371050.png


Początkowa ilość slotów: 50


Lokalizacja serwera: Polska


Facebook serwera: http://fb.com/seasonz-dayz


Strona serwera: wkrótce...


 


PLANOWANY DZIEŃ STARTU: 25.02.2016 (Może się przedłużyć)


 


CHCECIE ABY COŚ JESZCZE ZOSTAŁO DODANE? NAPISZCIE W ODPOWIEDZI WASZE PROPOZYCJE A JEŻELI SPODOBAJĄ SIĘ ADMINISTRACJI OTRZYMACIE KONTO PREMIUM NA SERWERZE NA OKRES MIESIĄCA PO JEGO STARCIE!


 


DODATKOWO DODAM ŻE SCREENY Z PRAC NA SERWERZE BĘDĄ NA BIEŻĄCO UDOSTĘPNIANE NA FACEBOOKU


 


502761454159861371050.png


 


WAŻNE INFO


 


POSZUKIWANY MAPPER DO POMOCY Z PRACĄ PRZY MAPIE


 


Pozdrawiam, sc00r3!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...