Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zjawa - wasze opinie na temat filmu


Ashea.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie można obejrzeć z PL lektorem za darmo?

Nieźle nabijasz sobie posty.

 

A co do filmu to bardzo polecam, bardzo fajny, może w końcu Leo dostanie oskara. Hardy też fanie zagrał. Jak masz możliwość to idź.

Opublikowano

Aktorstwo na wysokim poziome, jednak dla mnie to za malo.

Film nudny, naciagany. Sama walka z niedzwiedziem. Watpie, zeby jakis czlowiek przezyl takie cos. Druga sprawa, po owej walce byl wielce chory, a gdy go zostawili samego to od razu wrocil do zdrowia ^^

Opublikowano

Jeżeli chodzi o sam film to strasznie nudny, momentami nawet zasypiałem bo nic takiego ciekawego się nie działo oprócz samej walki z niedźwiedziem i końcówka filmu, jeżeli chodzi o grę DiCaprio to mam nadzieje że w końcu dostanie tego oscara bo nieźle zagrał. 

Opublikowano

Jestem ciekaw gdzie oglądaliście :) haha. Przedpremierowcy.

 

Strasznie długo ciągnąca się zemsta... co może trochę przynudzać, ale sam film jest na prawde fajny..

Opublikowano

gdzie można obejrzeć z PL lektorem za darmo?

Ja ściągnąłem z chomika super film polecam 

 

Jestem ciekaw gdzie oglądaliście :) haha. Przedpremierowcy.

 

Strasznie długo ciągnąca się zemsta... co może trochę przynudzać, ale sam film jest na prawde fajny..

Przedpremierowcy ? wejdź sobie na chomikuj.pl i znajdziesz  ;)

Opublikowano

Ciągnie się i czasami nuży do tego stopnia, że zasnąłem i później musiałem szukać momentu na którym skończyłem :p
Ogólnie gra aktorska świetna, fabuła średnia (przez to, że się tak ciągnie powoli) i ta walka z niedźwiedziem... efektowna, ale niezbyt realna :D
 

A film można zobaczyć choćby tutaj:

http://www.efilmy.tv/film,27268,Zjawa-2015-Napisy-PL.html
Opublikowano

Widziałem , z*******y , warty obejrzenia. Pokazuje co potrafi zrobić ojciec po śmierci syna.

Raczej jak przetrwać  ;)

Opublikowano

Jak z atmosferą ?

Zjawa to film katastroficzny, czy podchodzący pod horror ...?

Osiągnięta liczba postów :


50-100-150-200-250-300-350-400-450-500-550-600-650-700-750-800-850-900-950-10000

Opublikowano

Jak z atmosferą ?

Zjawa to film katastroficzny, czy podchodzący pod horror ...?

Zjawa to film gatunku: Dramat/Przygodowy.

 

Osobiście podobał mi się bo lubię takie filmy ale czasem potrafił przy nudzić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...