Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V strasznie się ścina na GTX 550Ti


PMGPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dziwny problem z GTA V. Czasami są dni w których odpalę GTA i na najniższych mam stałe 30-40 fps bez żadnej ścinki. Tydzień później odpalę GTA nic nie zmieniając i mam MAX 5 fpsów, nie da się płynnie poruszać, nawet jak nic się nie dzieję to i tak strasznie ścina. O co może chodzić? 

 
Intel Core i5-2400 3.1GHz 
NVIDIA GeForce GTX 550Ti 
RAM 2x2GB DDR3 
Windows 8.1 64bit 
Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W 
 
Gram na totalnie najniższych możliwych ustawieniach, wszystko wyłączone, mam pobrany sterownik od NVIDII który rzekomo ma polepszać płynność gry ale nadal nie pomaga. Czego to może byc wina?
Opublikowano

Może to jednak nie są najniższe ustawienia :D. Podam Ci tu rzeczy, które wpływają na płynność:
- Synchronizacja pionowa (OFF aby dobrze działało)
- MSAA (OFF, aby dobrze działało)
- Refleksy MSAA (OFF, aby dobrze działało)
- Odświeżanie (60 hz lub więcej, aby dobrze działało, zależy od monitora)
 

Chcesz abym odpowiedział? Dodaj @Sneeze7 do swojego posta!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...