Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Płatna wersja BoLa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co, w obu przypadkach musisz płacić za subskrypcję. Różnica polega na tym że skrypty płatne z BoLa niszczą wszystko to, co ma L# czy EB.

Problem z BoLem polega na tym że gdy powstawał (2012 rok), to nie było takiej koncepcji jak teraz z L# czy EB czyli inbuilt orbwalker i prediction. BoL to jest surowy program, wszystko musisz w zasadzie dograć samemu - orbwalker, prediction to podstawy. Inny problem polega na tym że niektóre skrypty muszą dostać update po patchu inaczej nie będą w pełni sprawne. Mimo wszystko wolę BoL'a. Imo bezpieczniejszy (oprócz 4.21). Dzisiaj za L# poszła kolejna fala banów także macie swoje "undetected by joduskame".

Opublikowano

Bo nie potrafisz tego wykorzystać. Na skryptach tez trzeba umieć grać ;) L# nawet nie próbuj. Grałem pół roku na bolu i cisza. Włączyłem 2 razy L# i Perm Ban


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Bo nie potrafisz tego wykorzystać. Na skryptach tez trzeba umieć grać ;) L# nawet nie próbuj. Grałem pół roku na bolu i cisza. Włączyłem 2 razy L# i Perm Ban

serio mam skrypty za ~250 euro :D

 

­

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

Ale sądzisz że to sprowadza się tylko do kliknięcia jednego przycisku i Ci wygrywa grę? Nie. Niestety musisz także sam dobrze grać żeby mieć dobre reakcje w danym momencie ;)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...