Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie o hosting - na którym będę mógł wypłacić środki z portfela?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fiberhost oferuje taką możliwość, ale odradzam ten hosting. Kupa złomu xD

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Polecam wykupić domene ;) jakiś hosting strony bądź VPS jakiegoś taniego ;) i podpiąć własny sklep ;) co do konta bankowego ;) jak chcesz wypłacać to chyba masz ;) Sam tak używam i naprawdę poleca ;) darmowe a dobre ;D

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjWu9ec2M3KAhVhz3IKHTg2DYMQuAIIUTAG&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D0tFsagBeApQ&usg=AFQjCNFUaJLMsG2ll0OqCQgqeQqrLNkBZQ&sig2=_3Qv5VrAHPA3ZQUqCvyR2w

Chyba każdy hosting ma dodatkowy port ;) wiec obojętnie na jakim bd miał wykupione to ci pójdzie ;)

 

Opublikowano

Strona? To od razu masz tam wszystko :3 tak jak pisałem potrzebujesz jakąś domenę i hosting www albo Vps ( koszt koło 25 zł) później tylko wrzucasz i masz ;3

 

Opublikowano

Serwer robiony dla pieniędzy???

Na fiberhost.pl masz taką możliwość.

Jedynie kto nie robi serwerów mc dla kasy to dziesięciolatki ;)

@topic

Fiberhost ma taką możliwość, lecz pobierają wysoki procent z tego, a ich maszyny to ponoć wielkie G ;p 

 

­

 j

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngup2 właśnie ja chcę od razu na hostingu bo tego sposobem treekta próbowałem ale trzeba mieć stronę kupioną itp. Nie wiem czy bym to ogarnął.

Easy, cubehost i fiberhost maja takie opcje.

Ale jesli chcesz zarabiac, to nie przez hosting bo Cie o 50% wyrucha.

 

Polecam napisac wlasny sklep (lub do mnie na pw :D) i zarabiac autorska metdoa :)

 

 

Pozdrawiam i like z 3 poprosze :*

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Zaryzykuje na 30 Dni fiberhost i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak coś to zawsze mam jeszcze craftserve na 90 dni xD

Nie oficjalnie zaspoileruje Ci:

CraftServe też wypłaca, ale musisz sie z nimi dogadać (bok)

 

 

 

Ale Ciii <3:) To taka info prywatna nikomu ani slowa :D

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...