Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ETS2 - nie działają przyciski kierownicy z pedałem gazu i hamulca.


Tsader

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponowna kalibracja nic nie dała, i jak usunąć możliwość grania na klawiaturze?

 

W ustawieniach ETS2  tam gdzie jest oś kierowania jest joystick X i jest ok, tam gdzie jest oś przyspieszenia i hamowania jest joystick Y i nie mogę tego zmienić na nic innego a na tej kierownicy nie ma czegoś takiego jak oś Y ( poruszanie góra dół) nawet skrzynia biegów podczas kalibracji pokazuje że to są 2 przyciski. I w ETS2 nie działa żaden przycisk poza skręcaniem kierownicy (oś X).

Dodam że kierownica jest nowa, kupiliśmy z bratem 2 kierownice jedna dla mnie druga dla niego i on ma ten sam problem a ma PC nie laptopa i ma też windows 7.

Opublikowano

Zrób aktualizację sterowników do kierownicy.

 

To była pierwsza czynność którą zrobiłem gdyby proste rozwiązania działały to bym nie pisał na forum.

Opublikowano

Może masz włączoną wspólną oś dla obu p****ów, i oś x jest taka sama jak oś y.

@Edit

Jak ustawiasz przyspieszenie, masz tam pasek opcji:

1. Normalna

2. Odwrócona

3. Wyśrodkowana

4. Wyśrodkowana i odwrócona

Spróbuj zmienić na każdą i zobacz może coś zadziała.

3299714609807431174823.jpeg

Opublikowano

Może masz włączoną wspólną oś dla obu p****ów, i oś x jest taka sama jak oś y.

 

jak wyłączyć wspólną oś?

 

Jak ustawiasz przyspieszenie, masz tam pasek opcji:

1. Normalna

2. Odwrócona

3. Wyśrodkowana

4. Wyśrodkowana i odwrócona

Spróbuj zmienić na każdą i zobacz może coś zadziała.

 

nic nie dało

Opublikowano

Sprawdzałem ten temat już wcześniej ale nic nie wnosi ponieważ nie działają mi żadne przyciski ani pedały ani te na kierownicy, działa tylko skręcanie. W kontrolerze działa wszytko tylko w ETS2 nie.

Opublikowano

mam do wyboru 4 opcje 

1: klawiatura
2: klawiatura + mysz
3: klawiatura + mysz z pedałami (pedały nie działają )
4: klawiatura + kierownica

Opublikowano

Musisz włączyć "combined p***l" poszukaj w sterownikach. U logitecha jest właśnie "combined p***l" A potem w opcjach "kontrolery" ustaw potem gaz i hamulec.

266598photo-thumb-535930.jpg

Opublikowano

Tylko jak włączyć te "combined p***l", sterownik został zainstalowany bezpośrednio do windowsa i nie ma żadnych folderów z sterownikiem.
Moja kierownica jest firmy GamesPower i jest to kierownica TOPDRIVE RF nie logitech i nie ma do niej żadnego profilera ani nic tego typu.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...